Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Krizi Fırsata Dönüştürme Yüzük Tabutu İş Fikri

Krizi Fırsata Dönüştürme Yüzük Tabutu İş FikriKrizi Fırsata Dönüştürme Yüzük Tabutu İş Fikri

Her türlü krizi,fırsata dönüştürmeye devam ediyoruz.Şimdi de boşanma krizini fırsata dönüştürebilmiş, Amerikalı girişimcinin ürününü tanıtacığız sizlere.
Çok sevdiğiniz,eşiniz olarak gördüğünüz sevdiğiniz kişiden ayrıldınız.Parmağınızda da bir yüzük varsa,o yüzü ne yaparsınız? Belki çıkarıp atarsınız,belki de güzel bir yerde saklamak istersiniz.Bu sizin ayrılma sebebinize bağlı sanırım ve de kişilğinize.

Yüzük tabutu ise ayrılan kişileri biraz olsun güldürebilmek  için düşünülmüş hediyelik bir eşya.Çevrenizdeki yeni ayrılmış arkadaşlarınızı bunu hediye ederek onları neşelendirmeniz mümkün.Tamamen akşaptan yapılmış,içi kadife kaplı ve bir tane yüzük bölmesi bulunan bu tabut yaklaşık 35 dolardan alıcı buluyor.

Her türlü krizi,fırsata dönüştürmeyi başardıkça yeni yeni iş alanları oluşmakta.Önümüzdeki yıllarda da boşanma piyasası,bir sektör haline gelirse şaşırmamak gerek.

isfikirlerivefirsatlari.com

  Evde Elektrik Üretip Satmak İstermisinizYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yatırıma Uygun Şehir Çankırı

Çankırı’nın, Ankara ve İstanbul gibi metropollere yakın olması ve teşvikte 5 finci bölge desteklerinden faydalanması, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir