Anasayfa / Makaleler / Küçümseyenlerden Sakının

Küçümseyenlerden SakınınAllison, bir bölme komşusu tarafından yüksek sesle konuştuğu gerekçesiyle paylanan iş arkadaşı hakkında kararsızdı. Kadın, Allison’un arkadaşı Jessica’ya çok gürültücü ve düşüncesiz olduğunu söylemişti. Arkadaşı, Allison’a kadının ne kadar acımasız olduğundan bahsettiğinde Alison olanların hepsinin bir yanlış anlamadan kaynaklandığı sonucuna vardı, çünkü Jessica’nın gerçekten de yüksek sesle konuşma eğilimi vardı. Allison ona kadınla arasını düzeltmesini salık verdi.

kucumsemek
Bu, Allison’un kendisi de kadının sivri diliyle karşılaşana kadar iyi bir fikir gibi görünüyordu. Bir telefon görüşmesi sırasında, adı susturucuya çıkan kadının gürültülü konuşması yüzünden telefondaki müşteriyi duyamadığından kadına biraz sessiz olmasını söyledi. “Susturucu” yüksek sesle Allison’un nezaket beklemesine rağmen başkalarına nezaket göstermediğini iddia etti.

Kadının gerçekten arkadaşının söylediği kadar acımasız olduğu ortaya çıkmıştı. Allison Jessica’ya daha fazla destek olmadığı için kötü hissetti ve ondan özür diledi.

Bir sorun yaşadığınız sırada çok az sayıda insan size karşı gerçekten anlayışlı olacaktır. Eğer şanslıysanız Allison gibi, durumu yeniden değerlendirebilen bir iş arkadaşına sahip olursunuz.

Yine de büyük ihtimalle, sizin derdinizi küçümseyen tenkitçi insanlarla çalışmak zorunda kalacaksınız.

Bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok ama onların basiretsizliğinin sizi alt etmesine izin vermeyebilirsiniz. Sizinle hemfikir olmamaları dünyanın sonu değil. Eninde sonunda zorbanın diğer yüzünü görecekler.

  Kobiler Değişimi İnternetle YakalıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dünyada djjital oyun endüstrisinin büyüklüğü

Dünyada djjital oyun endüstrisinin büyüklüğü, film ve müzik endüstrisinin toplam büyüklüğünü geride bıraktı. Ve daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir