Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / KumpirBox, Salad Box Markasıyla Bayilik Veriyor

KumpirBox, Salad Box Markasıyla Bayilik VeriyorGirişimcilerle hep daha ileriye…

KumpirBox, geleceğini çok parlak gördüğü ‘Salad Box’ markasını da girişimcilerle büyütmeyi hedefliyor.

Asıl amacı küçük kumpir dükkanları açmak ve bu bağlamda ismini’kutu’yani İngilizce’box’kelimesiyle pekiştiren Kumpir-Box’ın ilk şubesi 2008 yılında Metroport A.V.M’de açılmıştır. Menüsüne sağlıklı ve hafif ürünler ilave ederek daha büyük yerler kiralayarak yoluna devam eden KumpirBox toplam 6 grupta topladığı ve bize özel soslarla lezzetlendirdiği ürünleriyle KumpirBox 33 şubeye, ortalama günde 5.500 müşteriye ve yıllık 20 milyon TL’lik bir ciro hacmine ulaşmış bir marka haline gelmiştir.
Salad Box

Restoranlarda hedef; müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri isteklerini zamanında ve düşük maliyetli olarak karşılamak, kaliteli hammadde kullanmak ve %100 sağlıklı ve hijyenik şartlarda üretim yapmak, personel eğitimine önem vermek ve sosyal sorumluluk projelerinde yatırımcının yanında olmak. Marka, geleceğini çok parlak gördüğü ‘Salad Box’i ayrıca girişimcilerle büyütmeyi hedefliyor. Yeni ve kardeş marka olan Salad Box, 13. Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nda girişimcilerle tanışacak.

  Pilot Garage Otomobil Ekspertiz Hizmeti BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir