Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Laila Fotokitap İle Fotoğrafları Kitaplara Dönüştürme İş Fikri

Laila Fotokitap İle Fotoğrafları Kitaplara Dönüştürme İş Fikri

İnternetten iş kurmak isteyen girişimcilere yeni bir iş fikri daha sizlerle, online fotoğraflarınızı kitap haline getirme hizmeti veren laila fotokitap. Anılarınızı kendi hazırlayacağınız fotoğraf ve yazılarla albüm haline getirip bunu yine kendi tasarımınızla kitap haline getiriyor.

foto album

Laila Fotokitap Hakkında

Laila Fotokitap, fotoğraflarınızı yüksek kaliteli kitaplara dönüştürmenize yarayan bir online hizmettir. Laila Fotokitap sayesinde tüm anılarınızı dilediğiniz metin ve hikayeleri ekleyerek kitaplaştırabilir, yıllar boyunca bozulmadan saklayabilirsiniz.

ece ve ercanGünümüz fotoğrafların günü! Güzel fotoğraf makinelerimiz ve cep telefonlarımız sayesinde her anımızı rahatlıkla ölümsüzleştirebiliyor, sosyal medyada paylaşabiliyoruz. Peki sonra bu fotoğraflara ne kadar bakabiliyoruz? Bilgisayar ve farklı dijital depolama araçlarının içinde bırakıyor, unutuyor ve zaman içinde kaybediyoruz. Oysa anılarımız bizden sonra gelecek nesillere bırakacağımız en değerli hediye değil midir?

balat

Laila Fotokitap. Mutlu anların daimi sponsoru.

Nasıl mı?

Laila Fotokitap yazılımını kolayca indiriyorsunuz.
Kendi Fotokitap’ınızı dilediğiniz gibi oluşturuyorsunuz.
Ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.
Fotokitap’ınızı adresinize gönderiyoruz.

laila fotokitap
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir