Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Lamba Üzerine İş Fikirleri

Lamba Üzerine İş FikirleriLamba Üzerine İş Fikirleri, Aydınlatıcı Üzerine İş Fikirleri, Lamba Pazarlaması Üzerine İş Fikirleri, Yeni Lamba Modelleri Pazarlaması

Alışkanlıklarımız değişiyor, tercihlerimiz değişiyor. Zamanla alternatif gördüğümüzde ve fiyatlarını da uygun bulduğumuz sürece tercihlerimizi kolayca değiştirebiliyoruz. Bunun temel nedeni bizim alışkanlıkları değiştirmemiz sonucu yeni bir Pazar açılması mı, yoksa açılan yeni pazarda bizim tercihlerimizin değişmesi mi? Bu durum biraz göreceli.

Alışkanlıklarımızı ve tercihlerimizi pazarın şekillendirdiğini düşünen girişimcilerin ortaya koyabileceği iş fikirlerinin daha geniş ölçüde olabileceği daha yaratıcı olabileceği de bir gerçek.
İş fikrimiz tamamen farklı yeni lamba ve aydınlatıcıların pazarlamasının ve satışının yapılması üzerine kurulmuş durumda. Görsellerden de fark edebileceğiniz üzere bu lambalar işlevsel olarak aynı olmasına rağmen görüntü itibariyle farklı olduğu için ürünlere bir değer katılmış durumda ve böylece uygun fiyatlı bir satış stratejisiyle ve uygun bir pazarlama planıyla girişimcisine kazandırabilir.

İş fikrini nasıl hayata geçirirsiniz?

Öncelikle yapacağınız araştırmalarla hangi tip ürünlerin daha fazla satılacağını belirler bunları Türkiye’ de ve Çin’ de ürettirerek pazarlamasını veya ithalatını yapabilirsiniz. Bu ürünler için sadece lamba ürünleri satan bir e-ticaret sitesiyle hizmet verilebilir, ayrıca birçok web sitesine de ürün satışı yapılabilir. Bu ürünleri ayrıca bir çok mağazaya da verebilirsiniz.

Sonuç olarak iş fikrinin temelini burada bulabilir yapacağınız araştırmalar ve planlama ile nasıl büyüteceğinizi belirleyebilirsiniz.

  Hippoterapi Merkezi AçmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir