Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Letsfit Spor Merkezi Açmak

Spor merkezi açmak oldukça popüler olmuştur. Lokasyon seçimini iyi yaparak bu işe bayilik ile başlayabilirsiniz. Tecrübeniz olmasa bile bayilik alırsanız gerekli tüm destekler verilir.

2016 yılında Avrupa’nın örnek stüdyosu olarak Türkiye’de dizayn edilen minimalist, efektif ve kişiye özel hazırlanmış Türkiye’de tek ISO 9001 ve Hijyen Sertifikalı konsept Wireless EMS Training stüdyolarıdır. Türkiye’de 10 Franchîse ve 20 Corner noktasında olmak üzere 30 noktada hizmet vermektedir.

Letsfit stüdyolarında kişiye özel antrenman programı belirlenir ve bu belirlenen program özel eğitmenler ‘Personal Trainer’ tarafından takip edilmektedir.

Türkiye genelinde franchise çalışmaları yapılmaktadır. Franchise çalışmaları kapsamında İstanbul , Ankara , Antalya’da şubeler açılmış ve hızla açılmaya devam etmektedir. Dünya’da büyüyen fitness pazarında yerini emin adımlarla almaktadır.

Lets Fit Stüdyoları’nda üyelerin istek ve ihtiyaçları dinlenir, antropometrik ölçümleri (kilo, yağ , kas, protein, mineral ve mezura), son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir. Statik ve dinamik (durağan ve hareketli) postür analizleri yapılır. Kişiyi hedeflediği kilo ve fit vücut yapısına ulaştırırken sağlığı için doğru duruşu yakalamasını sağlanır. Lets Fit Stüdyolarfnda kişiye özel beslenme programı verilir, takip desteği ile hedefine ulaşana kadar yanında olan özel antrenörü ile sağlanır.

Letsfit Çalışma Sistemi

AQ8 Kablosuz EMS Sistemi kontrollü kas kasılmaları sağlayan orta-düşük frekanslı bir elektirik iletim sistemidir. Hedefinize bağlı olarak (zayıflama, sıkılaşma, selülitlerin giderilmesi ya da tedavi amaçlı) frekans, derinlik, yoğunluk algılama, gevşeme ya da kasılma süreleri gibi teknik parametreleri kendinize göre uyarlayabilme olanağı sağlar. Tüm vücudu ideal bir şekilde antrenmana tabii tutmak için, özellikle yapılan her bir kas grubunu statik ve dinamik olarak içte ya da dışta olacak şekilde çalıştıran bir cihazdır. Bio-Suit üzerindeki kablosuz alıcı sayesinde AQ8 ve Bio-Suit birlikte kablo bağlantısı olarak yenilikçi ve son teknoloji AQ8 Wireless EMS Sistemi & Bio-Suit antremanlarda maksimum esneklik ve kullanışlılığı garanti eder. Profesyonel ve kişisel antrenman ihtiyaçlarına da rahat bir şekilde uyuın sağlar.

Pilates Ekipmanları

KOŞU BANDI, BİSİKLET GİBİ ALETLERİ AQ8 EMS SİSTEM İLE KULLANMAK MÜMKÜN MÜ?

İster ip atlayın isterseniz koşu bandında harikalar yaratın , dilerseniz de AQ8 EMS sistemi ile birlikte aletli pilates yapmanın keyfine varın. LetsFit Stüdyoları’nı diğer EMS stüdyolarından farklı kılan bir diğer özellik sistemin kablosuz ve özgür olmasıdır.

Bu sistem ile üzerinizde Letsfit kıyafetleri ile her spor aletini kullanabilir her spor branşını özgürce yapabilirsiniz.

(Electronic Muscle Stimulation)

Dışarıdan verilen bir akım ile vücuttaki 9 ayrı kas grubunun aynı anda saniyede 85 ile 100 arasında çalışmasını sağlayan, herhangi bir ağırlığa gerek duymadığı için eklemlerde sıfır yük kaslarda maksimum çalışma ile 20 dakikada 4 saatlik spor aktivitesi ve kalori yakma etkisi oluşturabilen dünyadaki en yeni, bilimsel ve sağlıklı spor sistemidir.

Bu sistem ile amaca göre zayıflama, kilo alma, sıkılaşma, incelme, selülit , yağ dokularından kurtulma ve fizyoterapi etkisi ile daha kaliteli bir yaşam standardına sadece 20 dakikada haftada maksimum 3 günde ulaşılabilir.

EMS Zararlı mı?

AQ8 EMS sistemi ile verilen akımlar vücudunuzda zarar görebilecek organlara ulaşmıyor, sadece belirlenmiş olan kas topluluklarını hedef aldığı için cevabımız “hayır, bir zararı yok”. Yapılan araştırmalara göre spor yapabilen sağlıklı insanlar için hiç bir yan etkisi olmadığı ortaya çıktı. Hatta tam tersine bir çok pozitif etkiye sahip. Elektrik tedavileri 1950’lerde başlamış olup günümüze kadar gelen klasik fizyoterapi yöntemlerinden biridir. Saatlerce kardîo yapmanıza kas çalıştırmak için ağırlık kaldırmanıza gerek yoktur.

EMS Faydaları Nelerdir?

 • Fiziksel tedavide eklemlerinizi koruyan kaslarınızı çalıştırır ve sırt egzersizlerinize katkıda bulunur.
 • Profesyonel sporcular daha fazla güçlenmek ya da hızlanmak için kullanırlar.
 • Vücudunuzda belirlenmiş bölgeleri hedef alarak daha fit ve sağlıklı bir fiziğe sahip olmanızı sağlar.
 • AQ8 EMS Full Vücut Antrenmanı, vücudunuzdaki kas liflerinin %90‘ını belirli aralıklarla titreşim göndererek çalıştırır.
 • Normal ağırlık çalışmaya oranla çok daha efektif olabilir. Eklemlere hiç yük binmediğinden sakatlık riski bulunmaz.
 • Zaman tasarrufu için haftada 3 gün ve günde sadece 20 dakikalık seans çok ağır spor yapmayan bireyler için yeterlidir.
 • Antrenman sırasında kan dolaşımınız hızlandığı için deriniz yenilenir ve selülitlerinizden kurtulmanıza yardımcı olur.
 • Daha dinç ve sağlıklı hissedersiniz.
 • Düzenli spor yapmayanlar için bile efektiftir, özellikle bu grup insanları hedef alır.
 • Bütün vücudunuzu aynı anda çalıştıracağından normal spora göre çok daha fazla zaman tasarrufu sağlar.

Dersi Dışarda Yapmaya Ne Dersiniz?

LetsFit, Türkiye’ye bir ilk ile hizmet vermekte. Kullanmış olduğumuz kablosuz A08 EMS Teknolojisi ile üzerinizde akım varken dışarda özgürce koşabilir, dışardaki havayı sonuna kadar hissedebilir, LetsFit sisteminin özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz ve en önemlisi bunu 8 kişi aynı anda yapabilirsiniz.

Letsfit Franchise

LetsFit Franchise Sistemi’nde bağımsız olursunuz ancak yalnız hissetmezsiniz. Hem sağlıklı bir toplum oluşturmaya katkı sağlamanın sosyal tatminini yaşarsınız hem de kazanırsınız. Kendi işinizin sahibi ve yöneticisi olursunuz.

Sağlıklı ve spor sektöründeki en yeni gelişmeleri yakından takip edebilir ve aynı zamanda uygularsınız. LetsFit kurulum aşamasından büyüme aşamasına kadar her adımınızda size yardımcı olur, tecrübesiyle sizi yönlendirir, imkanlarından faydalandırır.

Birlikte iş yapmanın, para kazanmanın ve sağlıklı olmanın keyfini yaşarsınız.

Neden Letsfit

 • Randevu Sistemi ile Tüm Stüdyolarımızda Size Özel Hizmet
 • Kişisel Antrenör Esliğinde Kişiye Özel Antrenman
 • Kişiye Özel Beslenme Programı ile Kilo Verme
 • 20 Dakikalık EMS Antrenmanı ile 4 Saatlik Spor Etkisi
 • Hijyen Standartlarının En Üst Düzeyde Olduğu Stüdyolar
 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası Onaylı Konsept

Kısaca; SPOR ve BESLENME İLE İLGİLİ EŞSİZ BİR DENEYİM İÇİN Sîzleri LETSFIT’e Bekliyoruz! www.letsfit.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu