Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Lezzet Ustası BYDNR Manavgat City Avm İçin Yatırımcısını Arıyor!

Antalya’nın tanınmış restorant’larından LEZZET USTASI BYDNR yeni açılacak olan MANAVGAT CITY AVM de franchise sistemi ile işletilmek üzere restoran açmayı planlıyor, Yatırımcısına anahtar teslim hizmet veren BYDNR nin bir halkası olmak istiyorsanız aşağıdaki irtibat numaralarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

0532 277 88 10
MURAT ACER

bydnr1987 yılında gıda toptancılığı ile başlayan ticari yaşamımız 2006 yılından itibaren döner ve köfte üretimi ile devam etmektedir. Yaklaşık 25 yıllık ticari yaşamın bize kazandırdığı en büyük deneyim, sunulan ürünlerin, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda doğal, lezzetli, sağlıklı ve hiç bir katkı maddesi içermeyen, kimyasal maddeler barındırmayan ürün üretimidir. Bu bilinç ve deneyimle, üretimlerimizi insan sağlığının ön planda olduğu ilkemizden ödün vermeden, kaliteyi uygun fiyata tüketicilere sunma gayreti içerisindeyiz.

Bizim amacımız;

Çok kazanmak değil, üretim tesislerimizde, insan emeği ile sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi halkımızın beğenisine sunmak ve kalıcı olmaktır. Bu nedenle tüm ürünlerimiz %100 dana eti ve el yapımıdır.

Bizim hedefimiz;

-Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak,

-Kalite yönetim performansını daim olarak güncelleyerek,

-Kalite bilincine sahip, nitelikli ve bilinçli bireylere yatırım yaparak,

-Yenilikçi, çağdaş ve dimanik bir yapı kurarak, iş ortaklarımıza öncü olmaktır.

Ayrıca Türk hayvancılığını kalkındırmak adına yerli et kullanmak, Türk ekonomisine katkıda bulunmak adına da yerli bir markayla franchise sistemini oluşturup daha geniş kitlelere markamız Lezzet Ustası BYDNR’yi duyurmak kurumumuzun ana hedefidir.

· YÜKSEK KAR ORANIYLA

· GİRİŞİMCİLİĞİN GETİRDİĞİ RİSKLERİ AZALTIP

· KENDİ İŞİNİ KURMA

· KURUMSAL BİR MARKANIN BÜYÜK BİR HALKASI OLMAK İSTEYENLERİ

LEZZET USTASI BYDNR’ YE DAVET EDİYORUZ

Antalya Altınova mevkiinde bulunan üretim tesisimiz, 5650 m2 açık alan üzerine kurulu olup, 3000 m2 kapalı alana sahiptir. Günlük minimum 10 ton üretim kapasitesindedir. Etler günlük ve yerli üretim olup, %100 dana etidir. El emeği ile hazırlanır ve katkı maddesi içermez. Fabrikamız hiçbir atık maddesini doğaya bırakmaz. Doğanın içinde, doğa dostudur.

0532 277 88 10
MURAT ACER

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu