Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / LG’den tasarım hilesi: E90 ince LCD monitör

LG’den tasarım hilesi: E90 ince LCD monitörLED aydınlatmalı LCD monitör hattını inceltmeye karar veren LG, E90 adını verdiği yeni ince profilli monitör serisini  ay sonu itibarıyla ‘seçkin’ donanım marketlerde satışa sunmayı planlıyor. Serinin ilk modeli olacak 21.5inç’lik E2290V model adını taşıyan monitör sadece 7.2mm kalınlık profiline sahip.
EZ-Cabling  adı verilen  kablo tasarım  teknolojisinin getirdiği yeni yöntemle hacimsel olarak kalınlığı olumsuz etkileyen  güç kaynağının  ve panel ile devreler arasındaki bağlantıları  sağlayan konektörlerin yapısal formunu inceltmeyi başaran LG,   özellikle güç kaynağını ve diğer yer kaplayan giriş konektörlerini  monitörün sehpası içerisine adapte ederek, 1920×1080 çözünürlüklü  LCD paneli  tek başına ve incecik ortada bırakmış.

2ms tepkime süresi, 250cd/m2 tipik parlaklık, 10milyon:1 dinamik kontrast özelliklerini sergileyen ince monitör D-Sub, DVI ve HDMI girişlerine sahip. Tasarım hilesiyle inceltilen E2290V’nin tavsiye edilen satış fiyatı 330Euro.

  Zihinsel Engelli Çocuklar İçin GPS'li AyakkabılarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir