Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Life GYM Franchising Vermeyi Planlıyor

Life GYM Franchising Vermeyi PlanlıyorLife GYM, 3 konseptle Anadolu’ya yayılıyor

Türkiye’nin hızla büyüyen spor merkezlerinden Life GYM, bu yılın sonuna kadar beş adet daha franchising vermeyi planlıyor. Life GYM’e, Express, health club ve premium olmak üzere farklı üç konseptle yatırını yapmak mümkün. Şirket yönetimi, Anadolu’daki taleplere yoğunlaşıyor.

Sağlıklı yaşam bilincinin gelişmesiyle birlikte Türkiye’de spora olan ilgi yükseldikçe spor salonlarının sayısı da her geçen gün artıyor. Eski milli güreşçi Hakan Duman tarafından kurulan Life GYM, hızla şubeleşen spor merkezleri arasında yer alıyor. Duman’ın kurduğu Life GYM, bugün sekiz şubesiyle faaliyet gösteriyor.

Franchising vererek bu yılın sonuna kadar 13 şubeye ulaşmayı planlayan Duman, yarattığı iki yeni konseptle de AVM’leri ve yeni kurulacak siteleri hedefliyor.

AVM’LERİ HEDEFLİYOR

Life GYM konseptiyle yıl sonuna kadar beş adet daha franchising verilecek. Edime ile de görüşmelerinin sürdüğünü söyleyen Hakan Duman, “2013 yılında İzmir, Ankara, Bursa ve akabinde Bolu’ya franchising vermeyi hedefliyoruz” diyor.

Life GYM’de ‘health club’, ‘premium’ ve ‘express’ adıyla üç adet konsept bulunuyor. Bunun yanı sıra ‘GYM City’ adıyla yeni bir konsept yarattıklarına dikkat çeken Duman, GYM City’i sitelerin içerisinde açmayı planladıklarını ve ağırlıklı olarak kadınlara hitap edeceğini vurguluyor. Bunun yanı sıra My World GYM adıyla yeni bir marka yarattıklarına da dikkat çeken Duman, “Biz aslında Life GYM’e rakip bir marka yarattık. My World GYM daha çok AVM’lerin içerisinde yer alacak. Bunun yanı sıra World Sport Organizasyon adından bir danışmanlık firmasıyla da çalışmaya başladık. Tüm franchising operasyonumuzu onlar denetleyecek” şeklinde konuşuyor.
ÜÇ FARKLI KONSEPT

Express ortalama bin ile bin 200 metrekare alandan oluşan içinde fitness merkezi, grup egzersiz stüdyosu, soyunma odası ve saunadan oluşan bir spor merkezi modeli. Ortalama yatırım maliyeti ise 800 bin TL. Yatırımın ortalama geri dönüşü iki yıl. Aylık ciro hedefi, 70 ile 90 bin TL arasında değişiyor. Health club, bin 500 ile 2 bin 500 metrekare arasında bir alanda konumlanan, içinde yüzme havuzu, SPA, 600 metrekare fitness alanı, minimum iki adet grup egzersiz stüdyosu bulunan bir konsept. Yatırım bedeli ise yaklaşık 2 milyon TL. Yatırımın geri dönüşü ortalama 3,5 yıl. Aylık ciro hedefi 180 bin ile 230 bin TL arasında.

  loranikahsekeri.com, Lora Nikah Şekeri, Bayilik ve Franchising

Premium ise 3 metrekarenin üzerinde tam kapsamlı bir sağlıklı yaşam merkezi. İçinde squash alanları, tenis kortları, basketbol sahasının, bin 200 metrekarelik fitness alanı, çocuk ünitesinin de bulunduğu premium konsepti için yapılması gereken ortalama yatırım miktarı ise 3 milyon TL ve üstü. Yatırımın geri dönüşü dört yıl. Aylık ciro hedefi 250 bin ile 300 bin TL arasında değişiyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Konut projeleri ve çeşitli Anadolu şehirleri.
Yatırım bedeli: Express konseptinde 800 bin TL, health club için 2 milyon TL, Premium konseptinde ise 3 milyon TL ve üstü.
Ciro hedefi: Konsepte göre 70 bin ile 300 bin TL arasında değişiyor.
Bayilerde aranan özellikler: Yeterli sermayeye sahip, spora gönül vermiş girişimciler aranıyor.
Başvuru için: 0212 286 26 76
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir