Anasayfa / Kariyer ve İş / Lilly AMERASIA Alternatif Kanallar ve İnovasyondan Sorumlu BT Müdürü Sırma Akgün Oldu

Lilly AMERASIA Alternatif Kanallar ve İnovasyondan Sorumlu BT Müdürü Sırma Akgün Olduhttp://basinbulteni.sirkethaberleri.com/files/news/53396/headline_document1.JPG

Lilly İlaç bünyesindeki kariyerine 2001 yılında Ürün Müdürü olarak başlayan Sırma Akgün, 2002-2005 yılları arasında Üst Düzey Ürün Müdürü olarak görev yaptı. 2005-2007 yılları arasında Ulusal Satış Müdürü olarak çalışan Akgün, son olarak Lilly İlaç Alternatif Kanallar Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütüyordu.
Aralık 2010 itibariyle Lilly Türkiye’nin de bağlı bulunduğu Afrika, Ortadoğu ve Asya Bölgesi (AMERASIA) Alternatif Kanallar ve İnovasyondan Sorumlu BT Müdürlüğü görevine getirilen Sırma Akgün, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Profesyonel iş hayatına 2000 yılında SmithKline Beecham İlaç’ta Tüketici Ürünleri Ürün Müdürü olarak başlayan Akgün’ün, California Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans Diploması bulunuyor.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir