Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Lotto Spor Mağazası Bayiliği

Lotto Spor Mağazası Bayiliğilotto bayiliği, lotto bayiliği almak, lotto franchising, lotto franchise, lotto bayilik, bayilik, bayilik veren firmalar, Lotto Spor Mağazası Bayiliği

Türkiye’de Lotto

Ocak 2000’de Lotto Sport Italia S.P.A ile imzalanan lisansörlük anlaşmasıyla, Linteks Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Lotto`nun Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti`ndeki dağıtım ve pazarlama haklarını aldı. Kısa surede Türkiye’nin her bölgesinde, shop in shop, corner ve bayiliklerle çok geniş bir dağıtım kanalı oluşturdu. Son yıllarda da her geçen gün sayısı artarak devam eden franchise’lar ve monobord`lar ile rakipleri arasında sivrilmeye devam etmekte.
Bugün Lotto, dünyada olduğu gibi Türkiye`de de hem profesyonellerin hem de sportif tarzı benimseyenlerin referans markası.
Spor tutkusunun alev aldığı her yerde sporcunun yanında yer alan Lotto, Türkiye Futbol Federasyonuna kayıtlı takımların 1/3’ini sponse etmekte ve çok sayıda futbol oyuncusunun da bireysel sponsorluğunu yapmakta.

Futbolda sergilenen bu başarılı işbirliklerinin benzeri teniste de görülmekte: Tenisin Türkiye`deki otorite kurumlardan TED Kulübü ve ENKA Spor Kulübü’nün hocalarıyla, ödüllü oyuncuları 2003’den bu yana kortlarda Lotto ile mücadele etmekte.

Tel: 0 212 552 30 90
www.linteks.com.tr

  Merkez Online Fatura Ödeme Merkezi BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir