Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Mağazaların Facebook Beğeni Sayılarını Gösteren Fiziksel Sayaç

Mağazaların Facebook Beğeni Sayılarını Gösteren Fiziksel SayaçMağazaların facebook beğeni sayılarını gösteren fiziksel sayaç

Fliike, herhangi bir mağazanın Facebook sayfasının beğeni sayısını fiziksel olarak gösteren bir sayaç.

Son zamanlarda, Nordstorm mağazasının, Pinterest platformunu kendi mağazasında kullandığına şahit olmuştuk. Şimdi ise karşımızda herhangi bir mağazanın Facebook sayfasının beğeni sayısını fiziksel olarak gösteren bir sayaç olan Fliike duruyor.

fliike
Fransa menşeili Smiirl tasarımcıları tarafından yaratılan bu ürün, gösterilen sayıyı, bir çok geleneksel sayaç gibi döndürme mekanizmasını kullanarak artıran, Facebook mavisi büyük bir ekrana sahip. Mağaza sahibi tarafından açılmış sayfanın beğeni sayısını, tümleşik Wi-Fi bağlantısı sayesinde algılayan bu aygıt üzerindeki tuşa basıldığında gerçek zamanlı hayran sayısını gösteriyor. 16 inç uzunluğundaki bu ekran, müşterilerine, mağazanın, sosyal medyada ne kadar kullanıcıya ulaştıklarını gösteriyor. Ayrıca bu ekran, müşterileri akıllı telefonları sayesinde, indirimlerin, kampanyaların ve aktivitelerin duyurulduğu mağaza sayfasını beğenmeye teşvik ediyor. Aşağıdaki video, Fliike’i iş başındayken görüntülemiş.

Fliike, 300 olarak belirlenen sınırlı üretim sayısıyla ve 300 EUR’luk fiyatıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Çevremizde, online ve offline dünyayı birleştiren, bu denli yaratıcı aletlerden daha fazla görmek istiyoruz.

Website: www.smiirl.com

kaynak : www.myfikirler.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Venezuela’da yatırım açısından birçok fırsat var

Petrol rezervi bakımından dünyada ilk sırada yer alıyor. Venezuela’da, inşaat ve turizm başta olmak üzere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir