Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Mağazaların Facebook Beğeni Sayılarını Gösteren Fiziksel Sayaç

Mağazaların Facebook Beğeni Sayılarını Gösteren Fiziksel SayaçMağazaların facebook beğeni sayılarını gösteren fiziksel sayaç

Fliike, herhangi bir mağazanın Facebook sayfasının beğeni sayısını fiziksel olarak gösteren bir sayaç.

Son zamanlarda, Nordstorm mağazasının, Pinterest platformunu kendi mağazasında kullandığına şahit olmuştuk. Şimdi ise karşımızda herhangi bir mağazanın Facebook sayfasının beğeni sayısını fiziksel olarak gösteren bir sayaç olan Fliike duruyor.

fliike
Fransa menşeili Smiirl tasarımcıları tarafından yaratılan bu ürün, gösterilen sayıyı, bir çok geleneksel sayaç gibi döndürme mekanizmasını kullanarak artıran, Facebook mavisi büyük bir ekrana sahip. Mağaza sahibi tarafından açılmış sayfanın beğeni sayısını, tümleşik Wi-Fi bağlantısı sayesinde algılayan bu aygıt üzerindeki tuşa basıldığında gerçek zamanlı hayran sayısını gösteriyor. 16 inç uzunluğundaki bu ekran, müşterilerine, mağazanın, sosyal medyada ne kadar kullanıcıya ulaştıklarını gösteriyor. Ayrıca bu ekran, müşterileri akıllı telefonları sayesinde, indirimlerin, kampanyaların ve aktivitelerin duyurulduğu mağaza sayfasını beğenmeye teşvik ediyor. Aşağıdaki video, Fliike’i iş başındayken görüntülemiş.

Fliike, 300 olarak belirlenen sınırlı üretim sayısıyla ve 300 EUR’luk fiyatıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Çevremizde, online ve offline dünyayı birleştiren, bu denli yaratıcı aletlerden daha fazla görmek istiyoruz.

Website: www.smiirl.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Alkolsüz Kok Birası İle İçecek Sektörüne Yenilik GetirilebilirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir