Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mantı Keyfi, Türkiye Genelinde Franchising Veriyor

Mantı Keyfi, Türkiye Genelinde Franchising VeriyorMantı Keyfi Bayilik ve Bayilik Şartları

45 mantı çeşiti bulunan ve bugün 15 şube ile faaliyet gösteren Mantı Keyfi, Türkiye genelinde franchising veriyor. 2015 sonuna kadar 10 yeni franchise şube açmayı planlayan şirket, şubelerde aylık 45 bin TL ciro hedefliyor.

Mantı Keyfi, 2004 yılında Beykoz’da kuruldu. Şirket, Kavacık’ta 40 metrekarelik kahvaltılık marketi işleten Yakup ve Mukadder Aksoy çiftinin satmaya değer kaliteli bir mantı bulamadıklan için geliştirdikleri mantıdan bir marka yapma fikriyle doğdu.

manti keyfi bayilik

Aksoy çiftinin evlerinin 5 metrekarelik mutfağında başlayan bu girişim, bugün franchising yoluyla büyüyor.

Sektörde inovatif yeniliklerle ilerleyen Mantı Keyfi, çikolatalı mantı, karidesli kızarmış mantı, ıspanaklı yeşil mantı, lahana soslu kızarmış hamsili mantı gibi yeni ve farklı ürünleri müşterileriyle buluşturuyor. Bugün Mantı Keyfi’nin mutfağında 45 çeşit mantı hazırlanıyor.

Türkiye genelinde 15 şube ile faaliyet gösteren Mantı Keyfi, 2015 yılı sonuna kadar 10 franchise şube açmayı planlıyor. Uygun lokasyon-lar olarak Ankara, İzmir, Kayseri, Diyarbakır, Samsun, Trabzon başta olmak üzere Türkiye genelini hedeflediklerini ifade eden Yakup Aksoy, 10 ile 100 metrekare arasmda büyüklükteki şubelerin konsept için uygun olduğunu belirtiyor.
30 BİN TL GİRİŞ BEDELİ

Franchise giriş bedeli olarak 30 bin TL + KDV alınıyor. Toplam yatırım maliyeti ise 80 bin ile 150 bin TL arasında değişiyor. Yakup Aksoy, royalty bedeli almadıklarını sözlerine ekliyor. Kâr marjının yüzde 300 olarak ifade edildiği bu iş modelinde bayi için hedeflenen aylık ciro ise 45 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Yakup Aksoy, bayilerde aradıkla-n özellikleri “Hizmet sektöründe çalışacak vizyon ve karaktere sahip olması, işini bizzat yönetmesi, yeterli sermayesinin olması” şeklinde sıralıyor.

İSİN AYNASI

Uygun yer: Ankara, İzmir, Kayseri, Diyarbakır, Samsun, Trabzon başta olmak üzere Türkiye geneli.

  Kumpir King Türkiye geneli franchise veriyor

İlk sermaye: Franchise giriş bedeli olarak 30 bin TL + KDV alınıyor. Toplam yatırım maliyeti İse 80 bin ile 150 bin TL arasında değişiyor.

Ciro hedefi: Aylık 45 bin TL.

Kâr marjı: Yüzde 300

Bayilerde aranan özellikler: Hizmet sektöründe çalışacak vizyon ve karaktere sahip olması, işini bizzat yönetmesi, yeterli sermayesinin olması.

Başvuru için: 0216 425 5178 ya da info@mantikeyfi.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Apisoap Plus bayilik sistemiyle büyümeyi hedefliyor

APİSOAP PLUS Baldan doğal sabun üretiyor Bursa Osmangazi’de arı ürünlerinden sabun üreten Apisoap Plus’ın dört …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir