Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Marka ve Ürün Sosyal Ağı Böylesiyok Açıldı!

Marka ve Ürün Sosyal Ağı Böylesiyok Açıldı!Türkiye’nin marka ve ürün sosyal ağı açıldı!
18 Kasım 2012’de Marka sayfanızı başkaları almasın! Sloganıyla yayın hayatına başlayan boylesiyok kısa zamanda katettiği hızlı yükseliş ile Türkiye’nin marka ve ürün sosyal ağı olmayı hedefliyor.

boylesiyok
Pinterest scripti ile yayın yapan boylesiyok da ürün ve hizmetlerinizi yayınlayabilir, paylaşabilir ve beğenebilirsiniz.
boylesiyok.com ile sevdiklerinizin düğün, evlilik, ev dekorasyonu, giyim ve tüm hayata dair ihtiyacı olabilecek ürünlerin modelleri ve çeşitlerini seçmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Neden boylesiyok?
Çok basit! Bir spor ayakkabı aradığınızı düşünün. Kafanızda fiyat ve model tam oturmadı ve kararsızsınız. Arkadaşlarınızın hepsiyle bir AVM’ye gitme şansınız yok. Bu yüzden öneri de alamıyorsunuz. Tüm marka ve modeller bir anda önünüzde ve çevrenizdeki dostlarınıza hangisini beğendiklerini sorabilme şansınız olsa istemez misiniz? Ayrıca beğendiğiniz ürünleri tek tıklamayla alma kolaylığını? Kimlerin hangi ürünleri tercih ettiğini görmeyi?
Evet, tam yerindesiniz. Yapmanız gereken sevdiğiniz şeyleri başkalarının görmesine yardımcı olmak…
Yakın zamanda yeni özellikler eklenerek daha gelişmiş bir sosyal ağ hüviyetine geçecek site hakkında daha fazlası için http://boylesiyok.com sitesini ziyaret edin…
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir