Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Markanı Seç, İşini Kur! 12. Bayim Olurmusun Fuarı

Markanı Seç, İşini Kur!

Franchising alanında ülkemizin ilk ve tek fuarı Bayim Olur musun Franchising Fuarı 18-21 Eylül tarihleri arasında 12. kez kapılarını açıyor. Türkiye’den ve dünya franchise sektöründen pek çok markanın katılımıyla gerçekleşecek olan fuar, girişimciler için yeni iş fırsatları, markalar için İş ortakları bulabilmek anlamına geliyor.

bayim olurmusun fuari

Medyafors Fuarcılık Organizasyonu, UF-RAD (Ulusal Franchising Derneği) işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenecek fuara her sektörden ulusal ve uluslararası marka katılacak. CNR Fuar Merkezi’nde 2. ve 4. Hall’lerde yaklaşık 20.000 m2 alanda gerçekleştirilecek fuara başta Ortadoğu ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinden yatırımcılar katılacak.

12 yıldır markalarla girişimcileri buluşturuyor

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Ayçan Helvacıoğlu, fuarın, ülke ekonomisinin gelişimi alanında 12 yıldır önemli bir misyon üstlendiklerini, markaları girişimcileri buluşturarak reel sektöre önemli katkıları olduğunu söyledi. Fuara olan ilginin her geçen yıl arttığına dikkat çeken Helvacıoğlu, “fuar pek çok yenilik ve sürprizlerle 2014 yılında franchise sektörüne damgasını vuracak. 300’ün üzerinde markanın katılımını, ayrıca ziyaretçi sayısının 30.000’in üzerine çıkmasını bekliyoruz” dedi. Ulusal bir çok markanın, bugüne dek fuar sayesinde satış noktalarını çoğaltarak büyükzincir markalar halini aldığını vurgulayan Helvacıoğlu, “Fuarın en önemli hedefi; Türkiye’den daha fazla markanın dünya pazarına açılmasını sağlayarak uluslararası pazarlarda temsil edilebilmesi ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır” diye belirtti.

Fuara yabancılar damgasını vuracak

Ayçan Helvacıoğlu, fuarın bu yıl da yurtdışından önemli misafirlerinin olacağının altını çizerek şöyle devam etti: “Fuara Ortadoğu’nun franchise konusunda lider kuruluşu Francorp’un Başkanı Imad Charafeddine 20 kişilik bir heyet ile katılacak ve kendisi 20’ye yakın önemli Ortadoğulu markayı Türkiye piyasasına tanıştırmak, değerli iş birlikleri kurmak için beraberinde getirecek. Bunlardan bazıları; Sedar Home, Oregano, Danube Home, Doculand, Cremolata, Broccoli Pizza & Pasta, Circle Cafe, Sushi Counter, French Bakery…Vs. Charafeddine fuarda, Ortadoğu’da yatırım yapmak isteyen Türk Markaları ile görüşmeler yapacak. Ayrıca, vereceği seminerde önemli detayları girişimciler ile paylaşacak. Bu gelişmelerin yanında ayrıca, Avrupa piyasasına hakim, uluslararası franchise olanakları konusunda deneyimli İngiliz danışmanlık firması “How 2 Franchise”ın franchise uzmanı Rod Hindmarsh fuarda seminer verecek. Karadeniz Franchise Federasyonu başkan ve üyeleri de fuarda markalarla buluşacak.

Ziyaretiçilerimiz fuarla ilgili merak edilen her türlü bilgiye www.bayimolurmusun.com.tr web sitesinden ulaşılabilir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu