Pazarlama ve Satış

Markanızı Dijital Dünyada Nasıl Öne Çıkarırsınız?

David Meerman Scott

Pazarlama devriminin öncüsü, başarılı markaların rehberi, gerçek bir pazarlama ve iletişim ustası David Scott 26 Nisan’da İstanbul’da tam günlük bir seminer gerçekleştirecek.  Yıl boyunca düzenlediği seminerlerle dijital pazarlama dünyasının nabzını tutan Digital Age dergisi, bu kez MediaCat kitaplığından çıkan Pazarlama ve PR’in Yeni Kuralları kitabının ünlü yazarı David Meerman Scott’u ağırlıyor. Pazarlama ve halkla ilişkiler planlarında eski yöntemlerin geride kaldığını söyleyen Scott, vereceği seminerde şirketlere gerçek zamanlı pazarlamanın ve iletişimin inceliklerini anlatacak ve işlerinde çağı yakalamalarına yardımcı olacak kanıtlanmış ve pratik adımları gösterecek.

Özellikle sosyal medyada bir markayla ilgili çıkan her türlü bilginin nasıl fırsat ve avantaja çevrileceğini örneklerle anlatacak olan Scott, bu alanda daha önce yapılmış büyük hatalardan da örnekler verecek.


Seminerde gerçek zamanlı pazarlama ve halkla ilişkilerin çok yönlü içeriği, gerçek zamanda tepki vermenin kurumlara, markalara ve bireylere faydası, pazarlama araçlarını kullanırken kitlelerden faydalanmanın yolları, müşterilerle anında ilgilenebilmek için teknolojiden yararlanmanın sağladığı avantajlar, iş dünyasında fırsat penceresi kapanmadan harekete geçmenin yolları ve pazarın ilgisini çekmenin sırları gibi konular işlenecek.

David Meerman Scott kimdir?

Yazdığı kitaplar ve verdiği seminerlerle dijital Pazarlama konusunda dünya çapında devrim yaratan David Meerman Scott’ın Pazarlamanın ve PR’ın Yeni Kuralları adlı kitabı internette pazarlama ve halkla ilişkilerin yeni gerekleri konusunda insanların gözlerini açtı. Altı ay boyunca BusinessWeek’in en çok satanlar listesinde kalan ve Bulgarcadan Vietnamcaya kadar 25’den fazla dile çevrilen kitabı şimdi modern zaman iş klasiklerinden sayılıyor.Zamanın en büyük gazetesi ve elektronik bilgi şirketi olan Knight-Ridder’ın Asya pazarı direktörlüğünü de yerine getiren Scott, şu anda iki teknoloji firmasının başkan yardımcılığını yapıyor. Scott, bugüne kadar New York, Tokyo, Boston ve Hong Kong’da hem yaşadı hem de çalıştı. Ayrıca yirmiden fazla ülkedeki etkinliklere konuşmacı olarak katıldı. Yeni bloguna bir göz atabilirsiniz: www.WebInkNow.com

Digital Age Semineri hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.mci.com.tr/konferanslar/konferanslar.aspx?id=18 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kapital Medya Grubu Hakkında:

Kökleri 1993 yılında MediaCat dergisinin yayın hayatına başlamasına kadar uzanan Kapital Medya, 1997 yılında kuruldu. Sektörel uzmanlık dergilerine ve kurumsal yayınlara odaklanmış olan Kapital Medya, aynı zamanda çeşitli konularda kitaplar yayımlıyor, atölye çalışmaları ve konferanslar düzenliyor. Bünyesinde MediaCat, Digital Age, Pi, Farmaskop ve O2H gibi önemli yayınları bulunduran Kapital Medya farklı sektörlere yönelik yayınlarıyla Türkiye?deki reklâmcılık, pazarlama ve iletişim alanlarında yeni bakış açıları kazandırmayı hedefliyor. Türkiye’nin en önemli kurumsal dergi yayıncılarından biri olan Kapital Medya, halihazırda birçok kurumsal yayının tasarımından içeriğine kadar tüm üretim sorumluluğunu da üstlenmiş bulunuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu