Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Marmaris Büfe’den Başarılı Franchise Sistemi

Marmaris Büfe’den Başarılı Franchise SistemiFranchise verirken nelere dikkat etmeli

Başarılı bir franchise sisteminin sahip olması gereken özelliklere değinen Marmaris Büfe 1964 Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sargın; “Öncelikle alt yapısı bitmiş olmalı. Alt yapısı tamamlandıktan sonra en az 10 ile 15 yıldan sonra franchise vermeye başlanmalıdır.
Kendisine ait servis ağlarının mevcut olması ve kendi içinde denetleme ekibinin olması gerekmektedir. Her zaman kaliteye ve hijyene önem verilmelidir. En az 15 ile 20’ye yakın şube sayısı olması gerekir. Marka tescil belgeli Türk Patent Enstitüsünde 10 yılı aşmalıdır, “dedi.

Franchise verilirken; mağazaların araç veya trafiğin yoğun olduğu, iş potansiyeli yüksek olan yerlerde olmasına dikkat ettiklerini söyleyen Mustafa Sargın;”markanın başarıyı yakalamasının nedenlerini şu şekilde anlatıyor ‘İşletmecinin işini takip etmesi ,imal ettiği ürünlerinin takibini sağlaması ve ruhsatlı imalathane kurması gerekiyor.

Franchise şubelerinin fiyat uygulamaları ve her şubede damak lezzetinin aynı olması gerekir. Marmaris Büfe 1964 olarak ayda bir kez kendi bünyemizde kurmuş olduğumuz denetim ekibiyle denetimlerimizi yapıyoruz” dedi.

  Kümes fast food zincirine yeni bayilikler verecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Franchise sistemine yeni bir anlayış getiriyor

Mahallem franchise modelleri Türk ticaretinin en büyük dinamiği esnafların yanında olan Mahallem, ulusal ve uluslararası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir