Giyim Bayilikleri

Maxitoys-Joker-Kiddyland Franchise Verecek

ATM Şirketler Grubu, 1994 yılında kurmuş olduğu bebek ve çocuklara yönelik Türkiye’nin en zengin ürün yelpazesi ve marka çeşidini bulunduran Joker-Maxitoys mağaza zincirleri ile çocukların eğlence dünyasına açılan Kiddyland-Joker Land Çocuk Eğlence Parkları’na, şimdi de çocuk gelişiminde uzman Joker Akademi’yi ekledi.

Güvenli bir ortamda çocuk gelişimini desteklemek ve tüketici beklentilerini aşmak vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren ATM Şirketler Grubu, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Denizli, Kayseri, Antalya, Mersin, Konya, Diyarbakır olmak üzere 11 ilde toplam 20.463 m2 alana sahip 63 mağazası ile hizmet veriyor.

Joker-Maxitoys; hamile, bebek bakım araç gereçleri, bebek ve çocuk giyim ve aksesuarları, eğitim ürünleri, oyuncaklar ve çocuk eğlence parkları ile “eğlencenin de dahil olduğu” bebek ve çocuk ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatla tüketiciye sunan Türkiye’deki tek adres…

Kiddyland-JokerLand Çocuk Eğlence Parkları; 2-12 yaş arasındaki çocukların dünyasına renkli bir boyut katan parklarda üzerinde botlarla gezilebilen havuz, yarış pisti, atlı karınca, basket, bowling, air hokey ve diğer jetonlu ride’lar ile çocuklara büyükleriyle birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri eğlenceli ve güvenli ortamlar sunuluyor.

Joker Akademi Oyun ve Gelişim Evi; Türkiye’de yıllardır ismi bebek ve çocukla birlikte anılan Joker ile Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyeleri’nin işbirliği ile kuruldu. Çocukların yaşlarına göre 2 farklı bölümden oluşan (bebek ve ilk yürüme evresi 0-3 yaş, okul öncesi ve ilkokul 4-8 yaş) Joker Akademi’de, ortam, malzemeler, oyunlar ve eğitim programı Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Programı Öğretim Üyeleri tarafından yönetiliyor.

Her bir çocuk için sürekli değişen, gelişen ve yenilenen bir özelliğe sahip Joker Akademi programı, çocukları gözlem ve diğer değerlendirme teknikleriyle takip ederek, çocuğa özel aktivitelerle gelişimin her alanında (bilişsel, fiziksel, sosyal, duygusal alan ve dil gelişiminde) potansiyellerini kullanmaları ve geliştirmeleri için destek veriyor. Joker Akademi’de aktivite köşelerinin yanısıra, kitap okuma, müzik, eğlence, tiyatro, deney, fen, matematik uygulamalarının yapıldığı özel günler ile çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda ailelere yönelik konferanslar, seminerler ve anne-baba sohbet günleri düzenleniyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu