Mc Bubbles Bayilik VeriyorMc Bubbles Bayiliği Alarak Bubble Tea Çay ve Cafe Konseptiyle İşlek Caddelerde ve AVM’lerde Dükkan Açabilirsiniz.

Bubble

Firma İsmi : Mc Bubbles
Bayilik Kategorisi : Cafe
Kuruluş Yılı : 2012
Şube Sayısı : 1
Firma Tanıtım : Firmamız BNCK Gıda, Turizm San. Tic. Ltd. Şti. adı ında Türkiye’de faaliyet göstermek üzere tasarlanmış, tamamen profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Amacımız Türkiye genelindeki AVM’lerde stand kurup değerli müşterilerinize tüm Dünyada yaygın olan “Bubble Tea” ürününü firmamız markası olan “Mc Bubbles” aracılığıyla tanıtmak.

Hedefimiz AVM’ler ve şehirlerin en işlek noktalarında bayilikler oluşturmak ve en kısa zamanda bu mükemmel ürünü Türkiye genelinde tanıtıp, yaygınlaştırmaktır.

Bu hedef için çok ciddi bir yapı ve finansman ile Almanya ve Avusturya’da kazandığımız gastronomi tecrübemiz ile siz değerli partnerlerimizle beraber büyümek için yola çıktık.

Avusturya ve Almanya’da “ECE Şirketler Grubu AVM‘leri” bünyesinde “Adria Lounge” ünvanı ında faaliyetlerine devam eden firmamız, bu ülkelerdeki başarılarını Türkiye’de de sürdürme arzusundadır.
Firmamız Almanya Sağlık Bakanlığı ve Türk Gıda ve Tarım Bakanlığı’ndan onaylı 52 ve daha fazlası çeşit ile değerli müşterilerimizin damak zevkine canlı sunum olarak hazırlanmak üzere güçlü ve vizyonlu partnerlerimizi bekliyor.

Sizinle tanışmak ve konseptimizi sunmak dileği ile…

Bayilik ile ilgili Destekler :

anahtar teslimi
personel egitimi
reklam destek

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

30.000.-€ – 39.000.-€

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : mustafa akdag
Telefon : 05321361662
Web Sitesi : www.mcbubbles.com.tr
E-posta Adresi : info@mcbubbles.com.tr
Adres : cumhuriyet bulvari no 196 a alsancak izmir

  Cremeria Milano Franchise VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir