Gıda ve Restoran Bayilikleri

Meal Box, İstanbul’da ev yemeklerini kapıya getiriyor

Masa sandalyesiz restoran…

Taze, sağlıklı, lezzetli yemekler sunan ‘Türkiye’nin ilk ve tek paket servisi yapan’ yemek zinciri Meal Box, İstanbul’da ev yemeklerini kapıya getiriyor.

Meal Box, Türkiye’de “gurme yelmekleri online siparişle evlere getiren ilk ve tek marka. Ünlü bir şefin elinden taze ve kaliteli malzemelerle yapılan yemekleri, restoran ortamında sunmak yerine kapıya teslim eden Meal Box sağlıklı beslenmeye önem verenlerin gözdesi oldu.

mealbox

Ofiste fast food yemekten sıkılmış olanlara yemek pişirmeye vakti olmayan şehir insanları için en ideal çözüm olma iddiasındaki Meal Box’ın her geçen gün müdavimleri artıyor. Tasarımı ile ödül alan Amerikan servisli şık kutusunda servis ettiği gurme yemekleri ile Ataşehir’den Etiler’e Suadiye’den Maslak’a İstanbul’un birçok farklı noktasında hizmet veren Meal Box, en yeni şubelerini Göktürk, Kavacık ve Bahçelievler’de açtı.

EV YEMEĞİ ZİNCİRİ MEAL BOX FRANCHISINGLE BÜYÜYOR
Sağlıklı, taze ve lezzetli ev yemeğini hızlı ve sıcak bir şekilde sunan, Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemekleri zinciri Meal Box, bir yılda 25 franchise şube açarak büyük bir başarıya imza attı. Kendi sektörünü yaratan Meal Box, cazip franchising koşulları ile daha da büyümeyi hedefliyor.

hunkar3 girişimci ruh; Murat Demirhan, Bülent Demirhan ve Cüneyt Gürbüz’ün evde sağlıklı, lezzetli ve göze hitap eden yemek yeme isteğiyle başladı Meal Box’ın hikayesi. Taze, lezzetli ev yemeklerinin ödüllü ve özel tasarımlı kutulara girmesiyle başlayan bu macera, bir yılda grafiği hızla yükselen bir başarı öyküsüne dönüştü.

Türkiye’de ve dünyada bulunmayan bir iş modelini getiren Meal Box, yemek pişirme, sipariş alma, adrese teslimat, müşteri hizmetleri olmak üzere tüm süreçlerini kendisi yöneten, franchise şubelerde yemek pişmeyen bir iş modeline sahip. Yemekler merkezi mutfaktan deneyimli şeflerin elinden çıkıyor. Şubelere günlük ve taze olarak ulaştırılıyor. Kurulan şube ağı ve moto-kuryeler üzerinden siparişler sıcak ve 30 dakika içinde adrese teslim ediliyor.

Taze ve lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin tek gurme ev yemekleri zinciri Meal Box, franchising ile yeni şubeler açıyor, İstanbul’un her yerinde hizmet vermeyi hedefliyor. Ankara, İzmir, Bursa şubeleri için görüşmelerine devam ediyor.

Türk mutfağını sevenlerin yoğun ilgisi ve talebi sonucu hızla büyüyen Meal Box, kısa bir sürede şube sayısını otuz bire (31) çıkartarak büyümesini sürdürüyor.

Haziran 2014′te Ataşehir’de ilk şubesini açan Meal Box, çok hızlı bir büyümeyle sadece paket servis yapan 31 şube açtı. Bugün itibariyle Acıbadem’den Tuzla’ya; Beşiktaş’tan Ümraniye’ye tamamı İstanbul’da olan toplamda 31 şubeden moto-kurye ekibi ile evlere ve ofislere Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ulaştırıyor. Bir Meal Box şubesinde sevkiyat personeli dahil toplam dört kişi çalışıyor. Siparişler MealBox.com.tr, 444 94 34 numaralı çağrı merkezi numarasından ve mobil uygulamalardan veriliyor.

Meal Box, Yeni İş Ortaklarını Arıyor

Gurme ev yemekleriyle büyük beğeni toplayan ve kurulduğu 2014 yılından bu yana kısa sürede İstanbul’da 22 şubeye ulaşan Meal Box, şehrin gözde semtlerinde yeni franchise anlaşmaları yaparak hizmet ağını genişletmek istiyor. İstanbul’un Beylikdüzü, Halkalı, Ortaköy, Nişantaşı, Ulus, Maltepe ve Kartal gibi gözde semtlerinde yeni anlaşmalar yapmak isteyen Meal Box, daha çok lezzet tutkununa ulaşmak istiyor. Meal Box’ın franchise’ında aşçı, garson gibi yüksek masraflı personel ihtiyacı bulunmadığı gibi yemek pişirmek gibi ekipman ve malzeme gerektirecek süreçler de yer almayacak. %40 brüt karlılık ön görülen çalışmada, kira maliyetleri de ortalamanın altında konumlandırılıyor.

İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’ye de Franchise Verilecek

Fast-food’a alternatif, yeni yaşam tarzına uygun, sağlıklı yemekleri servis eden yeni nesil restorant zinciri anlayışını benimseyen Meal Box, İstanbul’un dışına da ilk şubelerini açmayı hedefliyor. İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli için görüşmelere başlayan firma, usta aşçılarının hazırladığı birbirinden nefis yemek ve menülerini, bu şehirlerdeki damak tadına düşkün vatandaşların beğenisine sunacak. Gerekli finansal yatırımları yapabilecek durumda olan, girişimci ruha sahip adaylar, başlangıç ve dönemsel eğitim programlarını başarıyla tamamlayabilmeleri halinde, Meal Box’ın franchising olanaklarından faydalanmaya hak kazanacaklar. Meal Box’dan franchising almak isteyenler başvurularını www.mealbox.com.tr/franchising.html adresinden formu doldurarak yapabilir, 0216 324 81 37 no’lu telefonu arayabilir veya franchise@mealbox.com.tr adresine e-posta göndererek bayilik talebinde bulunabilirler.

Meal Box Bayilik İletişim Bilgileri

YETKİLİ KİŞİ: Ece Sözen
CEP TEL: 0549 787 15 58
İŞ TEL : 0216 324 81 37
MAİL : ece.sozen@mealbox.com.tr
WEB : mealbox.com.tr
ADRES BİLGİLERİ: Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:125 Ataşehir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu