Emlak Bayilikleri

MedMax Emlak bayilik – MedMax Emlak franchise

Gayrimenkul danışmanlığı yapmak isteyen girişimciler MedMax ailesine katılabilir. Sektördeki tecrübesi ile sizlere eğitim konusunda yardımcı olacak iş planı ve iş modeli ile yüksek miktarlarda kazanç sağlamanızı sağlayacaktır. MedMax franchise şartları ve koşulları hakkında bilgi paylaşıyoruz.

Med Max

MED/MAX

PRİZMA GRUP olarak 2002 kurulan firmamız 2010 yıllında MED/MAX gayrimenkul danışmanlık markasıyla Türkiye genelinde franchise vermeye başladı.

MED/MAX her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor MED/MAX ,2010 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli girişimci gayrimenkul uzmanı, markanın kurucusu ve genel müdürü Sayın Nihat AKPINAR tarafından markalaşarak faaliyetlere başlamıştır.

MED/MAX hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, MED/MAX ’ın ulusal başarısını dünya da ve Avrupa’ da global bir marka yapmak MED/MAX 2016 da çalışma sistemini güncelliyerek bunda böyle mahalle arası franchise ofis vermiyecek bunların yerlerine bölgesel ofis projeleri çalışmasını getirmiştir bundan böyle MED/MAX girişimcilere MED/MAX bölge ofis fırsatı sunmaya başlamıştır

MED/MAX Franchise her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor.

Gayrimenkul danışmanlığı yapacak girişimciler kendilerine uygun gördükleri bir franchise seçeneğiyle bir MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık markasının destek ve avantajlarını yanlarına alarak bulundukları bölgelerinde her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetini yaparlar.

MED/MAX olarak Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak MED/MAX ’ın ulusal çapta gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlık yapmak olacaktır.

Marka : MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık
Franchise Şube Sayısı: 10
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması. Hukuk Desteği, Eğitim Desteği

MED/MAX Gayrimenkul ve Danışmanlık franchise Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Franchise girişimcinin eğitimi en az lise mezunu vizyon sahibi,yeniliklere açık franchise bedeli 10.000 TL ile 20.000 TL arasında olup girişimcinin minimum 40.000 TL ile 100.000 TL arasında yatırım yapabilir.

Franchise Bayi Yetkilisi: Nihat AKPINAR

Telefon 1: 0212 433 12 92

Telefon 2: 0507 681 14 82

Email: franchise@medmax.com.tr

Web sitesi: medmax.com.tr

Adres Bilgileri: Bağcılar Meydanı Kayalar İş Merkezi Kat 1/31 Bağcılar İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu