Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri Bayilikler Veriyor

Çatı teknolojisinde bayilik fırsatı

Kılıçoğlu’nun yeni yapı malzemeleri markası Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri için büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye genelinde bayilikler verilecek. Bayilerin teknik çizim yapabilme kabiliyetinin olması gerekiyor.

1927 yılında Eskişehir’de kurulan ve Türkiye’nin ilk kiremit fabrikalarından biri olan Kılıçoğlu, bugün yapı sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alıyor. Grup şirketleri iki ana iş kolu altında toplanmış durumda.

Bunlan endüstriyel ürünler ile yapı malzemeleri grubu oluşturuyor. Bugüne kadar 1 milyar adetten fazla kiremit üretimi gerçekleştiren şirket, şimdi kiremit üretimini Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri çatısı altında topladı. Bununla birlikte yıllık kurulu kapasite de 8 milyon metrekareye çıktı. Eskişehir’de bulunan fabrikada üretilen Megaron, şimdilik bayilik fırsatları sunuyor.

Kılıçoğlu Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Barış Y. Özaydemir, şunları söylüyor: “Türkiye’deki tespitlerimize göre, yaşanan çatı sorunlarının ana nedeni bunun bir teknoloji olarak görülmemesi. Müşteri çatıyı çok fazla bilmiyor. Bu nedenle biz bunu bütünleşik bir sistemle çözüyoruz. Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri ile ısı ve su yalıtımı için bütünsel çözümler, alternatifli çatı kaplama malzemeleriyle çatı ile ilgili tüm sorulara cevap veren bir sistem oluşturduk.”

ÇİZİM YAPMA KABİLİYETİ

Uzman bayilerin kurumsal kimliklerine uygun olmasının önemine dikkat çeken Özaydemir, bayilerin teknik çizim yapabilme kabiliyetinin olması gerektiğini belirtiyor. Bayinin çatıyı tasarlarken çatının bütün teknik çizimlerini yapabilmesi, bütün detaylan gösterebilecek bir kabiliyeti olması gerektiğinin altını çizen Özaydemir, şu bilgileri veriyor:

“Uzman bayilerimiz çok donanımlı olacak. Yetkili servislerimizin bir bölümünü uzman bayiler haline getireceğiz. Bunların teknik bilgiden çok profesyonel anlamda kurumsal kimliklerini güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Halihazırda var olan yetkili servislerin bir kısmını uzman bayi olarak konumlandıracağız. Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri adı altında hizmet verecek olan uzman bayiler, Kılıçoğlu tarafından eğitimden geçirilecek. Tek logo altında, tek tabela ile tek tip tasarlanmış ofislerde müşterileriyle buluşacak.”

ÖNCELİK BÜYÜKŞEHİRLERDE

Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri bayilerinin yaptığı uygulamalar için beş yıl uygulama garantisi, 10 yıl da ürün garantisi verilecek. Şimdilik hedeflerinin öncelikli olarak büyükşehirlerde bu yapılanmayı hayata geçirmek olduğunu kaydeden Özaydemir, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Kayseri, Muğla gibi illerde yapılanmalannın başladığını ifade ediyor. Ancak bayiler sadece bulunduklan illerde değil çevre illerde de faaliyet gösterecek.

Toplamda ilk etapta 25 kadar uzman bayi oluşturulması planlanıyor. Yatırım bedeli ve kâr marjı, bayinin yapacağı işe, dükkânının büyüklüğüne, yerine göre değişiyor. Bayiden herhangi bir royalty alınmıyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: İstanbul, Ankara, İzmir. Konya, Kayseri, Muğla gibi illere öncelik verilecek.

ilk sermaye; Lokasyona göre değişiyor.

Ciro hedefi: Bölgelere göre farklılık göstermekle birlikte aylık iş hacmi olarak 100 bin TL hedefleniyor.

Kâr marjı: Lokasyona göre değişiyor.

Bayilerde aranan özellikler: Bayilerin teknik çizim yapabilme kabiliyetinin olması gerekiyor.

Başvuru için iletişim: 0532 776 6134 ya da mehmet.uzun@bestel.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu