Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Melfit Sport Centerdan Bayanlara Express Fitness Uygulaması

Melfit Sport Centerdan Bayanlara Express Fitness UygulamasıMelfit Sport Center’ın yenilikçi ve farklı spor anlayışı ile kadınlar her gün mutlu…

Kendinize, haftada 3 gün, 30 dakika ayırarak, yepyeni bir spor anlayışı ile tanışın…
Melfit Sport Center; spor anlayışınızı değiştirecek. Express fitness uygulaması ile bayanlar artık sadece haftada 3 gün, 30’ar dakika ayırarak forma girecek ve sağlıklı bir görünüme sahip olacak. 14 Şubat 2012 tarihinde Acıbadem’de hizmete giren Melfit Spor Center yenilikçi ve farklı spor anlayışı ile kadınlar her gün mutlu. Üstelik bugüne özel kayıtlarımızda %25’e varan indirim sizleri bekliyor.
Melfit Sport Center’ı diğer kulüplerden ayıran bir diğer özellikte, haftanın her günü sizinle birebir ilgilenen antrenörünüz eşliğinde, tüm hareketleri doğru uygulamanız, eksiksiz tamamlamanız, kalp atışınızın hangi seviyede olduğunun takibinin yapılması. Melfit Sport Center ayrıcalığını yaşamak için 0216 545 90 91 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Yurtdışından 25 işbirliği teklifi mart-nisan 2017Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir