Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Mercan Bilgi Teknolojileri Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Mercan Bilgi Teknolojileri
Bayilik Kategorisi : Yazılım
Kuruluş Yılı : 2013
Şube Sayısı : 4
Firma Tanıtım : Desen ERP, işletmenizdeki tüm bilgi ve belgeleri bir araya toplayabileceğiniz, kurumunuzun geleceğine yön vermenize imkan sağlayacak özel raporlama imkanları sunan yeni nesil teknolojileri içeren ticari bir yazılımdır.

DesenERP ile birlikte;
• İşletme çalışanları, kendi görev alanları ile ilgili fonksiyonları en hızlı ve etkin bir şekilde yapabilir,
• İşletme yöneticileri de kendileri için hazırlamış olduğumuz Yönetici Raporlarını kullanarak mali ve operasyonel konularda güncel bilgi sahibi olabilirler. Gelecek dönemlerdeki risklere göre hareketleri planlayabilirler.

desenerp

Şirketinizde birden çok Şube, Depo ve Masraf merkezini takip edip, evrak içerisinde bu birimleri seçerek, özgün kayıtlar yapabilirsiniz.

Satınalma, Satış, Kasa, Banka, Kredi, Pos, Çek- senet vb. tüm işlemleri birden çok döviz türü ile takip edebilirsiniz.

DesenERP’yi kullanmaya başladığınızda; müşterilerinize ait ticari bilgileri kaydedip, satınalma işlemleri yapıp, stoklardaki malzemelerin miktarını ve maliyetini takip edip, söz konusu ürünlerin satışını yapıp, ürünlerin maliyetlerini son alış veya ortalama maliyete göre ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

DesenERP ile, Kasa ve banka mevcutlarınızı, henüz tahsilat ve ödemesi tamamlanmamış olan müşteri ve firma çek-senetlerini, tedarikçilere ve müşterilere ait borç ve alacak durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Tedarikçiler ve müşterilerle yapmış olduğunuz satınalma ve satış işlemlerine ait özet raporları almak suretiyle, ticari işlemde bulunduğunuz tüm kişi ve kurumların, aylık ve yıllık iş hacmini raporlayabilirsiniz.

DesenERP Yönetim modülü ile şirketinize ait tüm borç ve varlıkları aynı ekranda raporlayabilir, ay bazında veya yıllık Gelir-Gider Tablosunu ve Mali durumunuzu tek bir raporda görebilirsiniz.

DesenErp Muhasebe modülü ile Kanunen hazırlanması gerekli olan Bilanço, Gelir Tablosu ve Satılan Malın Maliyeti Tablosu, Ba-Bs Formu vb. tüm bildirim ve beyannameleri hızlıca hazırlayabilirsiniz.

DesenERP’de yaptığınız işlemler kolayca yedeklenebilecek olup, bu bilgilere dijital ortamda her zaman ulaşmanız mümkün olacaktır. DesenErp işletmenizin günlük işlerini ve raporlama ihtiyaçlarını en optimum şekilde karşılayacak, iş hayatınızda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Alim Demirci
Telefon : 05327764215
Web Sitesi : www.desenerp.com
E-posta Adresi : demirci.alim@gmail.com
Adres : İdealtepe Mh. Dik Sk. No:23 Kat:4 Küçükvar Plaza 34841 Maltepe / İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu