Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Mert Grup Sigorta Bayilikler Veriyor

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sigorta şirketlerinin acenteliğini yürütmekte olan Mert Grup Sigorta, Sigortashop markasıyla Türkiye genelinde satış merkezleri açmaktadır. 60 ilde toplamda 140 bayisi ile Türkiye’nin en geniş şube ağına sahip olan Mert Grup Sigorta, yıllık 200 milyon TL üzerinde sigorta üretimi ile de Türkiye’nin en büyük acentesi konumundadır.

Sigortashop Satış Merkezi Açmak

Mert Grup Sigorta, sigorta aracılığı faaliyetiyle ilgilenmek isteyenlere sunduğu teknik ve teknolojik imkanlarla daha kaliteli bir hizmet sunulmasına yardımcı olmaktadır. Aracılarına her geçen gün daha fazla kazandıran ve mevcut rekabet koşularında piyasada daha aktif satış olanakları sunan şirketimiz, sigortacılıkla ilgilenmek isteyen herkes için aynı zamanda bir eğitim merkezi konumundadır. 100’ün üzerinde sigorta ürünü hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz, sigortacılıkla ilgili farklı satış ve pazarlama tekniklerini öğrenebileceğiniz bir akademidir.

Sigortashop

Mert Grup Sigorta, gelişen ve değişen piyasa koşullarına paralel olarak özellikle dijital sigortacılık alanında bir çok farklı yatırıma imza atmıştır. Aracılarını ofise bağlı pasif satış bekleyen kişilerden değil, piyasada aktif ve dijital sigortacılığın gerektirdiği mobil imkanlarla donatılmış girişimci bireylerden seçmektedir.

Mert Grup Sigorta Bayilik Şartları :

Sigortashop Şubesi olamak isteyenler, öncelikli olarak sigorta aracılığı yapabilecek teknik ve idari donanıma sahip ise Bayilik için başvurabilirler.

Bu Teknik ve idari donanım;

Her şubede 1 müdür 1 teknik personel olmak üzere minimum 2 kişi istihdam edilmelidir. Bu bağlamda;

  • Sigorta Teknik personeli vasıflarına uyan bir teknik personel istihdam etmek veya bu vasıflara bizzat kendisi uymak,
  • Sigorta Teknik müdürü vasıflarına uyan bir teknik müdür istihdam etmek veya bu vasıflara bizzat kendisi uymak,
  • Sigorta işlemlerini gerçekleştirmek için bir ofis/dükkan bulunması,
  • Bu ofis içerisinde minimum 2 adet bilgisayar, Yazıcı, Faks ve Modem bulunması,

Yukarıdaki şartları taşıyan ve bayi yöneticisi olmak isteyen adayların sigortacılık faaliyeti dışında hiçbir yerde çalışmıyor olmaları gerekmektedir.

Adaylarla bayilik mülakatları yüzyüze Ankara merkez ofisimizde gerçekleştirilmektedir.

Bayilik ile ilgili Destekler :

Sigorta şubesi yöneticisi ile imzalanan sözleşme şartlarında da ayrıca belirtildiği üzere, Şube yöneticisi, ana firmanın tüm acentelik yetkilerini kullanma hakkına sahiptir. Buna bağlı olarak sigorta üretiminde kullanılacak tüm programalar, yazılı ve basılı materyaller ile buna bağlı uzman teknik desteği şube yöneticisinde süresiz ve sınırsız olarak verilmektedir.

Şubenin Sigortashop markası ile hizmet vermesi için gerekli reklam ve tanıtım materyalleri verilmektedir.

Şube yöneticisinin teknik ve idari kapasitesini arttırmak ve hizmet standardını tüm şubelerde belirli bir seviyede sunabilmek adına teknik ve idari eğitimler verilmektedir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

Bayilik Yatırım maliyetleri şubenin açılacağı il, ilçe ve diğer konumlar doğrultusunda farklılık göstereceğinden bu maliyetler ile ilgili bilgiler şube yöneticisi adayı ile yapılan görüşmelerde yüz yüze aktarılacaktır.

Şube yöneticilerimizin kazanacakları tutarlar ortalama acente komisyonunun yüzde 70’i kadardır. Bu bağlamda kar marjımız ortalama yüzde 15’dir.

Sigortashop İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Fatih GÖRGÜLÜ
Telefon :  535 018 02 38
Web Sitesi : www.sigortashop.com
Adres :    Güvenevler Mahallesi Farabi Sokak 40/1 Çankaya Ankara

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu