Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Meta Bilişim İnşaattan İasos Exclusive Projesi

İnşaat sektörünün azimli prensi

Bodrum’daki yeni inşaat projeleriyle dikkat çeken Meta Bilişim İnşaat A.Ş., lasos projesini teslim ettikten hemen sonra şimdi de İasos Exclusive projesi üzerinde çalışıyor. Projenin teslimi Mart 2018’de…HENÜZ 26 yaşındayken küçük ama emin adımlar atarak, iş hayatına bilişim sektörüyle başlayan Can Emrah Özoral, İnşaat sektöründe de başarısını sürdürüyor. Sadece günümüzün değil, geleceğin de değişen koşullarım ve sektörel değişimlerini takip ederek, sektöründe en iddialı firmalardan biri haline gelen Meta Bilişim’e 2014 yılında inşaat sektörünü de ekleyip, faaliyet alanım genişleten Özaral, kabına sığmayan yapısıyla daha şimdiden genç nesillere örnek bir başarı hikâyesi oluşturuyor.

Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olduktan sonra, eğitim kariyerine Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde yaptığı mastırı ekleyen Özoral, azmi ve kararlı duruşuyla, iş hayatına yeni adım atacak genç yönetici adaylarına da rol model teşkil ediyor. Bilişim sektöründe yaptıkları atılımlar, işlerine olan yatırımları ve geleceği garanti altına almak için attıkları doğru adımlarla kendi öz sermayelerini büyüten, daha sonrasında da yine yatırım için aldıkları bir arsada inşaat yaparak iş kollarına inşaatı da ekleyen Meta Bilişim İnşaat A.Ş’nin başarısı tabii ki bir tesadüf değil. Aldıkları her projede kalite ve hizmet odaklı yaklaşımıyla dikkat çeken firma uluslararası kalite standartlarında sergilediği ürün ve hizmeti, uygun fiyat politikasıyla birleştiriyor. Özellikle yaptığı inşaatlarda alıcılara değerli bir yatırım portföyü sunarak, kazan kazan sistemiyle yoluna devam eden firma, kazancı paylaşma konusunda tüm sektöre güzel bir örnek oluşturuyor.

YENİ PROJE, YENİ KONSEPT

Can Emrah Özoral, Alp Ferruh Özoral ve Levent Çağlayan’ın 2008 yılında ortak kurdukları firmada yaptıkları işler ve işlerine gösterdikleri özenin bir ürünü olan Meta Bilişim İnşaat A.Ş., İasos bölgesinde başladığı inşaatları, altı ay gibi kısa bir sürede, kalitesinden ödün vermeden tamamladı. Projenin 144 dairesinin tamamı da kısa sürede satıldı. Öz sermayeleriyle yaptıkları ilk inşaat projesinin primi daha-senesi dolmadan katlandı ve projenin ikinci etabı daha farklı ve butik bir konsept ile hayata geçirilmeye başlandı.Yeni yatırım bölgesi olarak Bodrum’u hedeflerine ekleyen ve burada esen yatırım rüzgârım arkalarına alarak, yükseliş ivmelerini hızla tırmanışa geçiren Meta Bilişim İnşaat, toplamda 60 milyon dolan bulan ve iki etaptan oluşan İasos projesinde ikinci etap inşaatlarında da neredeyse sona yaklaşıyor. Bodrum’un en nadide koylarından biri olan Yahşi’de filizlenen İasos Exclusive’de 2018 Mart ayında evlerin teslim edilmesi için harıl harıl çalışılıyor. Proje, Bodrum’un tarihinde yer tutmuş, denizi ve kumsalıyla herkesin denizden veya karadan mutlaka ziyaret ettiği Camel Beach’e yakın bir konumda.

HAYALİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ

12 ay yaşanacak ve aynı zamanda eşsiz bir yazlık ev olma özelliğiyle de Bodrum’da yapılan projeler arasından sıyrılarak öne çıkan İasos Exclusive, Can Emrah Özoral’m bir hayaliyle ortaya çıkmış. Bugün 34 yaşında olan ve çocukluğu boyunca İstanbul’un en önemli sayfiye yerlerinden biri olan Kumburgaz’da yazlığa giden Özoral, oradaki arkadaşlıkların, komşuluğun samimiyet ve içtenliğin günümüzde hiç bir projede bulunamadığını fark edince, ilk projesi olan lasos Beach Club’da tüm bunları içinde barındıran özel bir site tasarlatmış. Ortaya konulan projede arzuladığı komşuluk mefhumunun tam anlamıyla yerine oturduğunu gören Özoral, butik olarak hayata geçirdiği ama yine aynı arzularla tasarladığı İasos Exclusive projesinde de aynı mutluluğun yaşanacağından emin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu