Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Mika Yazılım Bayilik Veriyor

Firma İsmi : mika YAZILIM
Bayilik Kategorisi : Bayilik
Kuruluş Yılı :  2015
Şube Sayısı :  1
Firma Tanıtım :  Artık teknolojinin gelişmesinden daha çok hızla yaygınlaşmasından söz ediyoruz. Ancak verimlilik aynı hızda artmıyor. Bunun en temel sebebi ise ihtiyaca uygun çözümleri oluşturamamızdandır. Teknolojinin yaygınlaşması her ne kadar küresel olsa da ihtiyaçlar yerel koşullara göre şekillenmektedir. Bugün elimizde tuttuğumuz her bir telefon dahi zamanın “Süper Bilgisayarı” olarak tabir edilen aletlerinden daha gelişmişlerdir. O bilgisayar, verimlilik konusunda çığır açmışken, o güne kadar hesaplanamayan bir çok bilimsel probleme çözüm sunmuşken elimizdeki telefonlar ile neredeyse sadece vakit öldürüyor olmamız ne acı.

Asıl mesele yerel ihtiyaçları görüp küresel teknoloji çözümleri ile birleştirmek ve yararlı ürünleri ortaya çıkarabilmektir. Ancak böyle olduğu zaman toplum olarak yaptığımız yatırımın karşılığını alabiliriz. Yoksa her geçen gün teknoloji çöplüğüne yeni tepeler eklemekten ve ülke olarak daha fazla borçlanmaktan öteye gidemeyiz.

mika YAZILIM bu bakış ile kurulmuş ve hayal kurmaktansa gözünün önündeki bir sorunu teknoloji ile çözümleme yolunu seçmiştir. Bilinçli eskitme ve değersizleştirme ile bağımlı hale getirilen toplumumuzun bağımsızlık savaşında ağzına bir taş almış ve yola çıkmıştır.

mika YAZILIM kendi geliştirdiği Anaokulu Bilgi ve İletişim Sistemi uygulamasının tanıtım, satış ve destek faaliyetlerinin yerine getirilmesi için tüm Türkiye’de temsilcilikler verecektir. Uygulamayı kullanan anaokullarından aylık ücret talep edilecektir. Her temsilcinin kendi bölgesinde hizmet verdiği anaokullarından alınacak ücretin %50’si temsilciye ödenecektir.

Temsilcilerden her hangi bir lisans ya da franchising ücreti talep edilmeyecektir. İşin niteliği gereği yerinde satış ve destek gerektirdiğinden ofise dahi ihtiyaç duyulmadığı için yatırım maliyeti son derece düşüktür. Kar marjı ise bölgeye göre değişiklikler göstermektedir.

Temsilcilerin bilgisayar işletmeni olmaları ve satış yapabilecek deneyim ya da ekibe sahip olmaları beklenmektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  İrfan Alkan
Telefon :  0543 819 77 58
Web Sitesi : http://www.minikkalbim.com/Temsilciler/GenelTanitim
E-posta Adresi :  irfanalkan@minikkalbim.com
Adres :    Etimesgut / Ankara

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu