Başarılı Girişimcilik

Mirabellapure Bir Kadın Girişimcinin Hikayesi

Girişimcilik Hikayesi

Mirabellapure 2009 yılında evde küçük bir atölye kurarak, doğal sabun yaparak başlayıp, 2010 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, Doğal sabun imalatı yapmak amacıyla iş hayatına atılan bir kimyager kadın girişimci hikayesidir. Küresel finansal hizmetler şirketi Goldman Sachs’ın 2008 yılında başlattığı, ”Türkiyede 340 kadın girişimci aranıyor sertifika programına” katılarak başarı ile bitirdi.

Kagider’in düzenlemiş olduğu “İşimi Kuruyorum” eğitimlerine katıldı.
KOSGEB’İN Kadın Girşimci’ye destek programına katılıp,iş planını sunarak 01.02.2011 tarihinde Rana Kozmetik ticaret ünvaniyla,Doğal Aromaterapi Elyapımı ürünler üretmektedir.

Mirabellapure olarak misyonumuz; Günümüz insanının, sağlıklı ve kaliteli yaşamı için gerekli olan, doğal ürünleri yapmak ve siz müşterilerimize yüksek kalite ve uygun fiyat ile sunmaktır.

Mirabellapure olarak vizyonumuz; İnsanlara doğal ürünler sunarak, yaşam kalitelerini artırmak. Doğal Kozmetik pazar payını genişletmek.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

2011 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde kurulan firma, tüketicilerin kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için, ihtiyacı olan Doğal Kozmetik Ürünlerini (Doğal Aromaterapi Sabunları Doğal Şampuan, Doğal Mum, Banyo Topları, Banyo Tuzları, Katı Masaj Yağları, Doğal Dudak Nemlendiricileri v.b. gibi) çevreye ve topluma duyarlı bir şekilde doğayı koruyarak, yüksek kalite ve uygun fiyatla üretmeyi, sunmayı hedeflemektedir. Bilgi birikimi ve tecrübeye sahip, işin ehli bir kimyager olarak, sürünlerimizi hassas hesaplama yöntemleri kullanarak üretiyoruz. Ürünlerimizin hepsi, iyi imalat uygulamaları ve iyi laboratuvar uygulamaları standartlarında standartlarına uygun bir şekilde üretiliyor.

Deneyimli bilgi birikimi ile işin ehli kimyager kadromuzla ürünlerimizi hassas hesaplama yöntemleriyle, bitkisel yağlar, bitkiler ve bitki özyağları ile zenginleştirerek, soğuk proses yöntemi ile üretiyoruz.

Yağlar, Soğuk Proses yöntemi ile yapıldığından ve ısıtılmadığı için tüm özelliklerini korur. Ürünlerimizin hepsi profesyonel imalat ve laboratuvar uygulamaları standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Üretim aşamasında herhangi bir ısıl işlem gerçekleşmemektedir. Üretim aşamasından, paketlenmesi ve tüketiciye sunulmasına kadar her türlü işlem el yapımıdır. Bu konuda diğer isteklere yönelik her türlü formülasyonu geliştirebiliriz.

Ürünlerimiz;

Don yağı, koyun yağı, domuz yağı gibi hayvansal yağlar ve mineral yağ içermez. Paraben ve yapay renklendiriciler içermez. Sodyum Lauril Sülfat, EDTA ve Propilen Glikol gibi kanserojen ve alerji yapan kimyasal katkı malzemeleri içermez. Petro-kimyasal içermez.

Sağlıklı ürünler, gerekli hijyen koşullarına uyularak ve belirli bir bilgi birikimi ile laboratuar koşullarında ve denetimlerle üretilmezse “doğal sabun” olmaz, aksine size yarardan çok zarar verir.
Web site: mirabellapure.com
E-mail adresi: rana.kalfa@mirabellapure.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu