Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Missshe Takı ve Aksesur Bayilikleri Veriyor

Takı ve aksesur moda’nın vazgeçilmez tamamlayıcı objeleridir. Bir bayanın giyim kıyafet tamamlayısı olarak büyük öneme sahip olan aksesur ve takılar aynı zamanda güzelliği de ortaya çıkarır. En önemli detay olarak ortaya çıkan takılar için yatırım yapmakta mantıklı olabilir. Missshe takı ve aksesur satış mağazası açarak bu işe yatırım yapabilirsiniz. Missshe bayilik ve franchise bilgilerini paylaşım konusudur.

“Güzelliğiniz Küçük Ayrıntılarda Saklıdır.” sloganıyla yola çıkan ve siz müşterilerimize hizmet vermeye başlayan Kaan Accessorıes kendi markaları olan KAAN ACCESSORIES, MİSSSHE, TAKI AŞKI PİNTİ ve VERBİDON markalarını tescillemiştir..Kaan Accessories, her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi, kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, dinamik kadrosu, yenilikçi yapısı, trend yaratan tasarımları ve mağaza konsepti ile farklılığını göstermiş ve sektörde öncülüğünü korumuştur. Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım ağı ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. Uzun süren Ar-Ge çalışmalarının ışığında ilk mağazasını Balıkesir-Akçay’da hizmete açmış ve sizden aldığı enerji ve güven ile Edremit, Burhaniye ve Ayvalık Mağazaları ile hizmetinize devam etmektedir.. Sürekli gelişim ve yenilik içerisinde olan Kaan Accessories modern ve şık mağazaları, zengin ürün yelpazesi, güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile güçlü bir mağaza zincirine dönüşmüştür.

Neden Kaan Accessories?

Kurumsal kimliği ve mağaza konsepti, özel olarak özgün şekilde tasarlanmıştır. Modern çizgisi ve ürün öncelikli mimarisi ile sektöründe ayrıcalıklı bir konumdadır. Günümüz modasına uygun, “Trendy Ürün” seçimi ve bu ürünlerin etkili teşhiri Kaan Accessories’in öncelikleri arasındadır. Bu konuda yapılan ARGE çalışmalarının ve pazar analizlerinin sonucunda belirlenen renk seçimi, mağaza iç ve dış aydınlatma ekipmanları, ürün teşhir standları ve ürün tanıtım enstrümanları, kurumsal yapının değişmezlerindendir. Kaan Accessories, ülke genelinde bayileşme sürecinin bir parçası olarak “Franchising” sistemi ile müşterek ticari faaliyetler sürdürmektedir. ”Güzelliğiniz Küçük Ayrıntılarda Saklıdır.” sloganı ile sizlere hitap eden Kaan Accessories dünyadaki aksesuar trendlerini ve modern tasarım havasını mağazalarında yansıtmaya devam etmektedir.Modaya yön vererek kadın – erkek herkesin vazgeçilmez markası olmayı kendine amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme trendinin sürdürülmesi, Dünyada parmakla gösterilen hizmet anlayışı, Kaliteli ürünü ulaşabilir fiyat varyasyonu ile tükeciye sunan marka olmak, Sektör ortalamalarının altında satış ve dağıtım giderleri, Kurumdan elde edeceği yararın yarattığı katma değerle orantılı olduğunu bilen ve kendini geliştiren personeli,sektöre kazandırmak, Ortaklarına iş yaratan ve onların sunduğu potansiyelden iş çıkaran ticari ataklığı, Hissedar tüm yarardaşlarının menfaatini birlikte gözeten modern yönetim ilkelerini benimsemiş yönetimi ile belirginleşen bir marka olmak.

Misyonumuz

Dünyada Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Bayrak Taşıyıcısı kimliğiyle; güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Avrupa ve Türkiye’nin önde gelen ve küresel ölçekte faal bir marka olmak. Temel Değerleri; Dürüstlük ve Adil Davranma Müşteri Memnuniyeti Bireye Saygı Yenilikçilik Takım Çalışması Liderlik Verimlilik Gizlilik “Açık Kapı” Politikası’dır.
Bayilik Şartları : Değerli Miss She Ailesine katılmak isteyen

GİRİŞİMCİ ;

Kaan Accessories ile yıllardır bijuteri ve aksesuar sektöründe toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz.
Bijuteri sektöründe Ege bölgesinde lider konumda olan firmamız , siz girişimcilerimiz ile tüm Türkiye’de yaygın satış ağı ve dağıtım alanı oluşturmak hedefindedir.Kendisine ait tescilli olan Miss She , Kaan Accessories ve Pinti markaları ile kendi alanında profesyonel ve günün modasına uygun en son trend ürünlerin satışı ve pazarlanmasında sizlerin de marka değerimize katılımınızı beklemekteyiz.
Bu bilgi ve birikimimizi siz değerli girişimlerimiz ile paylaşıyoruz.

KAAN ACCESSORIES markamız; logosundan, mağaza konseptine, ürün teşhir standlarından, etiket ve ambalajlarına kadar tescilli olup; özgün, modern ve trend olan tüm unsurları bünyesinde barındırmaktadır.Kazançlı ve ayrıcalıklı bir işbirlikteliği olan KAAN ACCESSORIES Ailesi’nin siz de bir parçası olun.

Bayilik Süreci

2008 yılında Balıkesir’de küçük bir dükkanda başlayan tatlı serüvenimiz bugün 13.şubemiz ile devam etmektedir. 11 tescilli markasını siz girişimcilere bu yıldan itibaren Franchising sistemi ile büyütmeyi hedefliyoruz.Sürekli büyüyen ailemize katılmak için gereken şartlar ve başvuru süreci aşağıda değerlendirmenize sunulmaktadır.

BAŞVURU SÜRECİ
Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için öncelikle web sitemiz üzerindenki bilgiler üzerinden bize ulaşır ve iletişim süreci takip edilir.

BİLGİ ALMA
Web sitemizdeki iletişim formu doldurularak, telefonla merkezimizden bilgi alınarak veya referans yöntemiyle gerçekleştirilir.

ÖN GÖRÜŞME
Başvuruda bulunan adaylarla ön görüşme yapılır ve bunun sonucunda olumlu olan bayi adayları ile bayilik sistemi ve işleyişi ile ilgili aktarım yapılır.

PAZAR ANALİZİ
Talepte bulunulan bölge için analizler ve raporlamalar yapılır. Analiz sonucunda şartlar netleştirilip sözleşme aşamasına geçilir.

İSİM HAKKI BEDELİ
Sisteme dahil olmak için isim hakkı bedeli 10.000 $olup, sözleşme süresi 5 yıldır. Taraflar sözleşme şartlarına uyduğu taktirde bu sürenin sonunda sözleşme uzatılır.

EKİPMAN ve DEKORASYON HAZIRLIĞI
Yapılan çalışmalar sonucu uygun mağaza ve konum belirlendikten sonra mimari aşamaya geçilir.

MAĞAZANIN YERİ
Mağazanın yeri bayilik talebinde bulunan yatırımcı adayları tarafından belirlenerek KAAN ACCESSORIES’in önerilebildiği . Mağazaların gerek cadde üzeri, gerekse alışveriş merkezleri içinde mutlaka açık alana sahip olması ve karşılıklı görüşmeler doğrultusunda uygun alanlar hazırlanabilir.

KÂR MARJLARI
Kâr marjlarının tatmin edici seviyelerde olmasını teminen yeni ürün çalışmaları ve araştırmaları sürekli olarak yapılmaktadır.

YATIRIM DESTEĞİ
KAAN ACCESSORIES,mağazanın konumuna ve m2 sine göre raf,stand,tabela,imaj ve ürün maliyetlerinde kullanılmak üzere karşılıklı anlaşmalar karşılığında yatırım desteğinde bulunulabilir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Kaan Ateş
Telefon :  4445226
Web Sitesi : missshe.com.tr
E-posta Adresi :  info@missshe.com.tr
Adres :    Soğanyemez Mahallesi Yılmaz Akpınar Bulvarı Sıtkı Paşa caddesi No:7 Edremit / BALIKESİR

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu