Gıda ve Restoran Bayilikleri

MM&G’S Burger Bayiliği İle Restoran Açmak

Uzun yıllara dayanan deneyimi, sahip olduğu üstün teknolojik yöntemleri, teknik bilgi birikimi, yaratıcılık ve ilham verici yenilikleriyle et sektöründe önemli bir yere sahip olan GMT FOOD, gurme tadı MM&G’S BURGER ile ağzınıza layık lezzet serüvenini sizlerle buluşturuyor.

MM&G’S BURGER’in yaş maya ile hazırladığı, kendi fırınlarında özenle pişirdiği ekmekleriyle damak zevkinize hitap edecek mucizevi köfteleri, üzerinde serpiştirilen pepper jack peyniri, elma ağacı ile tütsülenmiş dana bacon, taptaze yeşillikleri ve MM&G’S için özel üretilmiş ORFA’nın eşsiz sosları ve ürünleriyle daha önce hiç yaşamadığınız bir lezzet deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

mmgs burger

MM&G’S BURGER Franchise hakkını almak ve bu şekilde bir restoran açmak, profesyonel bir bakış açısı, sabır, liderlik, planlama, araştırma, ön görü, yer seçimi ve restoran işletmesine bizlerle birebir bir katılım gerektirmektedir.

MM&G’S BURGER Franchise için öncelikle finansal yeterlilik, olumlu yaklaşım, disiplinli çalışma sistemi, muhasebe, pazarlama ve gurme bir lezzet bilgisine ihtiyacınız olacaktır.

Sabit bir gelir garantisi hiçbir sektörde verilmediği gibi MM&G’S BURGER Franchise’da da size bir vaad verilmez. Her işin kendi içinde yarattığı risklerle sizleri karşılaştırabilir. Fakat bu riskleri iyi analiz ederek, profesyonel bir çalışma temposunda ilerleyerek hedeflerinize ulaşabilir ve uzun vadede sizlerin yararına olacak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sizlere ayrıntılarıyla belirtiğimiz bilgileri inceledikten sonra kendinizi bu koşulları yerine getireceğine inandırıyor, MM&G’S BURGER’ın gurme tatlarını taçlandırabileceğinizi düşünüyorsanız bizleri aramanız için artık tam zamanı!

MM&G’S BURGER İLETİŞİM BİLGİLERİ

Battalgazi Mah. Şark Cad. Aytop Gıda Sitesi H 4 Blok 34935
Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
T. 0 (216) 456 75 40 / F. 0 (216) 456 75 39
info@mmgfood.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu