MMY Tantuni Bayilik ŞartlarıMMY TANTUNI
Singapur’da şube açacak

mmyİstanbul merkezli MMY Tantuni 1998’den bu yana faaliyet gösteriyor, ilk şubesini İstanbul Yenibosna’da açan firmanın şu anda tamamı bu kentte beş şubesi var. MMY Tantuni yıl sonuna kadar iki şube daha açacak. MMY Tantuni Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Şimşek, “Besicilikten mezbahaya, üretimden tüketiciye kadar her aşamada ürüne hakim durumdayız. Bunun için gerekli olan altyapı ve teknolojiye sahibiz. Üstelik yeni yatırımlarla bu özelliklerimizi sürekli geliştiriyoruz. Örneğin, Yenibosna’daki merkezimizi en son teknolojiyle yeniden inşa ediyoruz. Zira et ve et ürünleri insan sağlığı açısından hiçbir risk ve hatayı kabul etmez. Bu nedenle son derece titiz davranıyoruz. Örneğin, mikrobiyolojik ve fiziki kontrollerden geçirilen hayvanların kesimleri birinci sınıf tesislerde, Islami usullere uygun olarak gerçekleştiriliyor. Laboratuvar kontrolünden geçerek üretim bölümüne ulaşan tranç etler parçalanma hattına giriyor. Üretim aşamasının ilk evresi parçalanma hattıyla başlar, buradan çıkan etler yağdan sinirden ayrıştırılmış olarak işleme tabi tutulur ” diyor. MMY Tantuni ürünlerini hazırlarken kullandığı etleri Afyonkarahisar, Tokat ve Trakya Bölgesi’nden temin ediyor.
MMY Tantuni yatırımcılara birçok konuda destek oluyor. Örneğin, eğitim, el kitabı, yer seçimi, proje, ortak reklam, mal temini, pazarlama ve personel temini… Firma, franchise adaylarının girişimci ruh, başarma hırsı ve tercihen geçmişinde başarılı iş tecrübelerine sahip olma gibi bir dizi özelliklere sahip olmasını istiyor.

Telefon: 0212 471 48 08

  Gencallar Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir