Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Mobil Sahne Fikrine 800 Bin Dolarlık Yatırım

Mobil Sahne Fikrine 800 Bin Dolarlık YatırımMobil Sahne

Bir girişimci genel seçimler öncesinde siyasetçiler için 25 bin kişiye hitap edebilmeye olanak sağlayan mobil sahne yaptı.
Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir girişimci, genel seçimler öncesinde, 800 bin dolarlık yatırımla, siyasetçiler için “Mobil sahne” yaptı.

“Mobil sahne”nin 25 bin kişiye hitap edebilmeye olanak sağlayan güçlü bir ses sistemine sahip olduğu bildirildi.

Ses ve ışık sistemleri alanında İnegöl’de faaliyet gösteren firmanın sahibi Erhan Akgün, hızın özellikle siyasetçiler için büyük önem taşıdığıması nedeniyle bu projeyi hayata geçirdiğini belirtti. Akgün, şöyle devam etti:
“Sahnenin tasarımı tamamen bana ait. Sahneyi 43 kişilik ekiple, 11 ayda tamamladık. Genel seçimler öncesinde bu alanda önemli bir açığı kapattığımızı düşünüyorum. Türkiye’de mobil sahne olarak, en büyüğünü, en donanımlısını ve işlevlisini yaptık. Mobil sahnemizde 25 bin kişiye hitap edebilmeye imkan tanıyan ses sistemimiz mevcut.

Sahnenin halkın görmediği bölümünde VIP odası, tuvaleti, diğer yanda kulisi bulunuyor. Tek yönlü sahne kategorisinde 90 metrekare ile Türkiye’nin en büyük mobil sahnesidir. Yine kullanım amaçları ve 60 metrekarelik reklam alanı büyüklüğü var. Özel yapılmış rüzgar duvarları bulunuyor. 10-15 yıllık kullanım ömrüne sahip sahne, farklı yerlerde günde 2-3 miting için kullanılabilir. 40 kilowatlık jeneratörü bulunuyor.” Dünya

  İş Kurmak İçin Az Sermayeli 17 BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir