Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Modasofra franchise veriyor

Modasofra franchise veriyorMüşterilerimize daha iyi hizmet sunma anlayışı içerisinde Franchising sistemi ile büyümeyi hedefliyoruz. Birlikten kuvvet doğar felsefesine inanan tüm bayii adaylarımızın ailemize katılması bizleri onurlandıracaktır.

Modasofra mağaza yeri : Mağaza lokasyonları bayilik talebinde bulunan kişiler tarafından belirlenmekte olup, 80 m2 ve üzeri olması gerekmektedir. Belirlenen lokasyon tarafımızdan onaylandıktan sonra ikinci aşamaya geçilir.
Modasofra mağaza dekorasyonu : Dekorasyon ile ilgili MODASOFRA’nın belirlediği bir mimar konsept dahilinde bir tasarım hazırlar. Proje onaylandıktan sonra uygulamaya geçilir. Dekorasyon maliyetleri dükkan metrekaresine göre değişiklik göstermekte olup ortalama m2 başına 650 dolardır.

Modasofra Personel Eğitimi : Personel eğitimleri mevcut merkezimizde açılıştan en az 1 ay önce tarafımızdan verilir.

Modasofra Kar marjları : İddia ediyoruz Türkiye’nin en geniş mutfak portföyüne sahibiz ve bu yüzden kar marjlarımız değişkendir.

Modasofra 7.000$ franchise bedeli + 3.000$ franchise depozito bedeli almaktadır.

www.modasofra.com

  Ezici Yağ Sanayi 200 Bayilik VerecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir