İş Fikirleri ve İş Kurmak

Motovale Özel Şoförlük Hizmeti

MOTORLA GELEN ÖZEL ŞOFÖR

Motovale, alkol tüketen otomobil sahiplerine yönelik özel şoförlük hizmeti… İçki biraz fazla kaçırıldığında, otomobil kullanılamayacak kadar yorgun hissedildiğinde, “keşke aracımı almasaydım” denilen anlarda devreye giren Motovale, katlanabilir motosikleti ve eğitimli şoförüyle hizmet veriyor. Şirketin kurucuları Tunç Akdoğan ve Emirhan Şapoğlu, “Amacımız, kent insanının hayat standartlarını yükseltmek ve alkol-trafik ilişkisinin yaratacağı riskleri ortadan kaldırmaya katkıda bulunmak” diyorlar.

Motovale’den genellikle gece kulübü ve restoran müşterileri, düğün ve davetlere katılanlar, evde arkadaş ortamında alkol tüketenler yararlanıyor. Firmanın portföyünde yaklaşık 7 bin kişi var. Motovale’yi bir kere deneyenlerin sürekli müşteri haline dönüştüğünden bahseden Tunç Akdoğan, “Ayrıca tüm tanıdıklarına bizden bahsetmeleri işimizi ne kadar doğru yaptığımızı kanıtlıyor” diyor.

Motovale’nin şoför ekibi ince eleyip sık dokunarak seçiliyor ve hem güvenli sürüş hem de iletişim konularında eğitim alıyor. Şu anda 15 kişiden oluşan ekip hazirana kadar 30 kişiye çıkacak.

Bir buçuk yıldır ClubFinans ile işbirliği bulunan firma, büyük ölçekli bir alkol firmasıyla sponsorluk anlaşması yaparak sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmek de istiyor. Bu arada, Motovale’nin müşterilerin evlerine güvenli şekilde ulaşmalarım sağlamak için İstanbul’un seçkin restoran ve gece kulüpleriyle anlaşması olduğunu da belirtelim.

Hizmet bedellerinin mesafeye göre değiştiğini söyleyen Tunç Akdoğan, “Motosiklet özel şoförlük hizmetinin maliyetini düşürüyor ve taksiye verilecek gidiş-dönüş fiyatına yakın bir fiyatla hizmeti daha geniş bir kitleye sunabiliyoruz” diyor. motovale.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu