Kahve Kafe Bayilikleri

Moxie Coffee Store Bayilik Şartları

Firma İsmi : Moxie Coffee Store
Bayilik Kategorisi : Gıda Kahve
Kuruluş Yılı :  2013
Şube Sayısı :  1
Firma Tanıtım :  Çok yakında Moxie Cofee&Store mağazaları Türkiye’de yerlerini almaya başlıyor.Hem cafe hem de alışveriş mantığıyla kurguladığımız Cafe Store’larımız kahve tutkunlarına hem mükemmel kalitede dünya kahvelerini, çay tutkunlarına Türk çayıyla birlikte sağlıklı doğal üretilmiş dünya çaylarını ve tarifi özel serinletici soğuk  içeceklerini büyük bir özen ve tutkuyla misafirlerimize buluşturmaya başlıyor.

Moxie Coffee Store

Mağaza içeriğinde yer alacak temel ürün kategorileri ise ; akıllı ürünler,mobil aksesuar,giyim, çanta, seyahat koleksiyonu, aksesuar, kırtasiye, çocuk ürünleri ve Türkiye’de sadece Moxie’de bulunabilecek özel ürünlerden oluşuyor.
Cafe & Store Mağazalarımız anahtar teslimi kurulmakta ve Franchise alan kişiye eğitimden sonra teslim edilmektedir.

Bayilik Şartları : Ortalama 50 m2 -80m2 arasında olması gereken mağazalarımız için AVM ve işlek caddeler tercih edilmektedir. Bayi ile en az 5 yıllık bir kontrat yapılmakta ve ikinci beş yılda sözleşme yenilemede yeniden franchise ücreti alınmamaktadır. Sizde  İstanbul, Ankara,Bursa,Ankara,Antalya ,İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde  açılacak Moxie Coffee & Store’ların içinde  yerinizi almak istiyorsanız web sitemizden  Bayilik Başvuru Formunu doldurarak tarafımıza talebinizi iletebilir ve Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

Bayilik ile ilgili Destekler :

PERSONEL DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Yatırımınızı 12 ay gibi kısa bir sürede geri kazanacaksınız.Kısa zamanda yatırımınızı geri kazanmak için Moxie Coffee & Store cafeler tercihiniz olacak.

Cafe & Store’ larımız  metrekaresine göre değişmekle birlikte ortalama anahtar teslim  50.000 Dolar ile 60,000 dolar arasında değişmektedir. Bu miktara dekorasyon,mutfak ve cafe ekipmanları,mağaza içinde satılacak gıda dışı ürünler,Franchise ücreti herşey dahildir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Selçuk Dündar
Telefon :  0532 351 8161
Web Sitesi : rsdglobal.org/moxie-coffee
E-posta Adresi :  selcuk.dundar@rsdglobal.org
Adres :    Rüştü Şardağ Bulvarı Karşıyaka – İzmir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu