Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Mr.Kumpir Franchise Veriyor

Firma İsmi : MR.KUMPİR
Bayilik Kategorisi : FAST FOOD
Kuruluş Yılı : 2006
Şube Sayısı : 38
Firma Tanıtım : Altın Şehir Gıda Ltd.Şti.’ne ait, dünyada yüzün üzerindeki ülkesinde tescilli markalardan biri olan Mr.Kumpir, Türkiye’nin en sevilen gıda ürünlerinden biri olan ‘kumpir’e yeni bir bakış ve bir konsept oluşturarak, yatırımcılara bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye ve şimdilik 17 ülkede verdiği franchise’larla ve ‘Dünyaya kumpir yapmayı öğretiyoruz’ sloganıyla 2006 yılından beri sektörde varlığını sürdüren Mr.Kumpir, 2011 yılının ikinci yarısından itibaren geliştirdiği yeni bir mimari konsept, yepyeni bir kurumsal kimlik ve genişletilmiş bir menüyle Türkiye ve dünyadaki yatırımcılara geri dönüşü hızlı bir yatırım ve güvenilir bir marka konsepti sunuyor. Yakın zamanda açılmış olan Kazakistan, Suudi Arabistan Riyad, İstanbul Vezneciler, Beylikdüzü Migros Avm, şubelerinden sonra; Almanya Mannheim, Macaristan Budapeşte, Çek Cumhuriyeti Prag ,İzmir Optimum Avm, Magnesia Avm ve Trump Towers şubeleri bu yenilikleri içerecek şekilde hizmete giriyor.

2007 yılının ortalarından itibaren franchise vermeye başlayan Mr.Kumpir, 17 ülkede 40 şube ile hizmet vermektedir.

Bayilik Şartlarınız : Yatırımcılara yer seçiminde yardımcı oluyoruz. Başlangıçta telafisi mümkün olmayan hataları engelliyoruz. Kalitemizi ve farkımızı sağlayan deneyimimizi prosedürler ve el kitabı halinde veriyoruz. Zengin menümüz ile kumpirden ızgaraya, burger çeşitleriden özel salatalara kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Başlangıçta ve yerinde eğitim alan girişimciyi ve elemanları eğitiyoruz.Sürekli ve düzenli eğitim ile kalitenin her zaman yüksek kalmasını sağlıyoruz. Güçlü tedarikçiler ile çalışarak da sorunları kaynağından çözüyoruz.

Bayilik Paketlerini İçeriği

– Franchise anlaşması ile beraber belirtilen bölgeye koruma verilir ve bu bölge içerisinde ikinci bir Mr. Kumpir anlaşması yapılamaz. Franchise anlaşması tek bir mağaza için geçerlidir.
– Bölgenizde potansiyel olarak uygun olan veya hazırda var olan bir dükkanın anahtar teslim kurulumu ( proje hazırlanması, tüm ekipmanların ve dekorasyon malzemelerinin belirlenmesi, tabela, reklam menüleri oluşumu ve tasarımı, mimari ekibin oluşumu ve yönlendirilmesi, ürün tedariğinin belirlenmesi ve en önemli kısım olan uzman eğitmenin personelinize açılış öncesi ve sonrası yerinde eğitimi ) olacaktır.
– Yapılan franchise anlaşması ile beraber açılış sonrasında eğitim ve denetimler haberli ve habersiz olarak devam etmektedir.
– Franchise anlaşması ile beraber tek seferlik alınan bedel yurt içi 10.000 Euro, yurt dışı 15.000 Euro’dur.

Yeni “Kiosk” konseptimiz ile girişimcilere düşük maliyetli iş imkanı;

•Minimum maliyetlerle maksimum ciro, kar ve yüksek performans elde etmek isteyen yatırımcılarımıza yeni bir fırsat doğuyor.

Belediye işgaliyesi ile alınacak şehir meydanlarındaki yerler, devlet üniversiteleri ve özel üniversiteler, sosyal ve spor tesisleri, benzin istasyonları, yürüyüş yolları ve plajlar, alış veriş merkezlerinin önü ya da içi, yolcu taşıma firmalarının dinlenme-garaj kapalı alanlarda kullanıma açık yeni modüler sistemimiz, ekiplerimiz tarafından anahtar teslim sistemle kuruluyor.

Basic Kiosk (6,5m2) :Kumpir ve çeşitleri, soğuk içecekler mevcuttur.
Basic Kiosk Bedeli: 20.000 Euro’dur.

Advanced Kiosk (9m2) : Kumpir ve Çeşitleri, Tost ve Çeşitleri, Sosisli Sandviç, Soğuk Sandviç Çeşitleri, Sıcak-Soğuk İçecekler mevcuttur.
Advanced Kiosk Bedeli: 26.000 Euro’dur.

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : Desteklerimiz arasında; proje,pazarlama, yer seçimi ve eğitim var.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım maliyeti: m2 başına 800€-1000€ arasındadır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : TUĞÇE NAROĞLU
Telefon : 0212 347 27 80
Web : www.mrkumpir.com
E-posta : tugcenaroglu@mrkumpir.com
Adres : Küçük Piyala mah. Zincirlikuyu cad.Kastel iş merkezi B Blok No:26/6 Beyoğlu/İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu