Başarılı Girişimcilik

Mücahit Değirmenci: Zorluklardan Dünya Çapında Başarıya

“Mücahit Değirmenci’nin Başarı Hikayesi: Zorlukları Aşarak Uluslararası Arenada Parlamak”

Lise öğrencisiyken karşılaştığı zorluklarla yüzleşen Mücahit Değirmenci, boya fabrikası iflas ettiğinde ailesine destek olma kararı alır. Babasının işinin iflas ettiği zor günlerde, ailenin üzerindeki borç yükü 3-4 milyon doları bulur. Ancak Değirmenci, bu zor durumu bir fırsata çevirme kararı alır.

Babasıyla birlikte çalışarak yeni bir boyayı üretir ve bu ürünü dünya pazarına sunarlar. Bu girişim, ailenin borçlarını kapatmalarını sağlar. Bu başarıyla birlikte Mücahit Değirmenci, Mila ana markası altında Milacolor, Milamore, Milapanel ve Milawallpaper gibi 4 alt markayı hayata geçirir.

Başarısının ardında yatan sırrı “Asıl başarı anne, baba duası” olarak özetleyen Değirmenci, sadece iş dünyasındaki başarıya odaklanmanın ötesinde ailesinden aldığı destek ve duaların önemini vurgular.

Mücahit Değirmenci’nin hikayesi, sadece iş dünyasındaki başarılarla değil, aynı zamanda aile bağlarına olan vurgusuyla da dikkat çeker. Zorluklarla mücadele ederek elde edilen bu başarı öyküsü, genç girişimcilere ve herkesin hayalini kurduğu başarıya ulaşmak için çabalayanlara ilham kaynağı olabilir.

Milawall: Duvarlarınızı Sanata Dönüştürün

Mila markasının bir parçası olan Milawall, fikir, tasarım, estetik, işlevsellik ve ustalığın bir araya geldiği bir konsepti sunmaktadır. 30.000 m2’yi aşan showroom alanları ve 30’dan fazla mağazasıyla Milawall, dekoratif boya, duvar panelleri, duvar kağıtları ve sanatsal çalışmalar gibi duvarlarla ilgili çeşitli çözümleri tek bir mağazada birleştirir. Tasarım ve uygulama desteğiyle müşterilere çeşitli duvar çözümleri sunar.

Korusan Boya tarafından kurulan Milawall, ilk yıllarda inşaat sektörünün ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirmiş ve kaliteli ürünleriyle dikkat çekmiştir. Özellikle mineral sıva konusundaki ihracatlarıyla uluslararası alanda tanınan bir marka haline gelmiştir. 2000’li yıllardan itibaren inşaat boyaları da ürün yelpazesine eklenmiştir.

Milacolor markası altında iç cephe boyaları, dış cephe boyaları, efekt boyalar, dış cephe kaplamaları, astarlar, macunlar, söve grup ürünleri, özel amaçlı çözüm ürünleri ve izolasyon malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesi sunan Milawall, güçlü üretim altyapısı ve uzman kadrosuyla müşterilere hizmet vermektedir.

Firmanın temel felsefesi, yapıları kısa süreli değil, kalıcı ve koruyucu bir nitelikle süslemektir. 38 yıllık tecrübesiyle Milawall, doğanın kendi rengini yansıtarak kendi ürettiğine sahip çıkan bir nesle hitap etmektedir. Duvarları sanat eserlerine dönüştürmek isteyenler için Milawall, estetik ve kaliteyi bir araya getiren çözümler sunmaktadır.

Mücahit Değirmenci
Mücahit Değirmenci: Zorluklardan Dünya Çapında Başarıya

Mila: Renkli ve Yenilikçi Bir Dünya

Mila, sınırları olmayan hayallerin, özgün düşüncelerin ve yeniliğin bir simgesidir. Türkiye’de dekoratif boya sektörünün öncüsü olan Milacolor, estetik tasarımları ve özgün fikirleriyle dikkat çeker. Mila, hayata farklı renklerle bakarak, özgün düşünmeyi ve farklı fikirleri nesnelere ve desenlere dönüştürmeyi simgeler.

Dekoratif Boya Uygulamaları: Mila, dekoratif boya uygulamalarında yenilikçi bakış açısıyla öne çıkar. Tecrübeli kadrosuyla üretilen ürünler, özgün fikirlerle harmanlanarak estetik tasarımlara dönüştürülür. Milawall mağazalarında profesyonel tasarım ve uygulama hizmeti alabilirsiniz.

Milacolor
Mücahit Değirmenci: Zorluklardan Dünya Çapında Başarıya

Mobilya & Aksesuar: Milamore, yaşam alanları için alışılmışın dışında çözümler üreten bir markadır. Dekorasyon ürünleri, mobilya ve aksesuarlar Milalı fikirlerle hayat bulur. Özgün düşüncelerin ustalıkla buluştuğu Milamore ürünleri için mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Milamore
Mücahit Değirmenci: Zorluklardan Dünya Çapında Başarıya

Ahşap Duvar Panelleri: Milapanel, duvarlar için alternatif çözümler sunan bir ürün gamına sahiptir. Kolay kurulumlu ahşap paneller, bitki panelleri ve poliüretan ürünler, Milawall mağazalarında sizleri bekliyor.

Milapanel
Mücahit Değirmenci: Zorluklardan Dünya Çapında Başarıya

Duvar Kağıdı: Milawallpaper ile eşsiz desenlere ve yüzlerce modele ulaşabilirsiniz. Katalog modellerinin yanı sıra tamamen kişiye özel tasarımları da içeren Milawallpaper, duvarlarınıza modern çözümler sunar. Renkli dünyasıyla Milawallpaper, mağazalarında sizi bekliyor. Kendi tarzınıza uygun duvar kağıtları için mağazalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Milawallpaper
Mücahit Değirmenci: Zorluklardan Dünya Çapında Başarıya

Mila, sizlere renkli ve özgün bir dünya vaat ediyor.

İletişim Bilgilerimiz

  • Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. Balance Office Güneşli A Blok No:108 Bağcılar / İstanbul
  • +90 212 445 45 22
  • info@milaturkiye.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu