Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Müşterilerin Kendi Tasarımlarını Menüye Dahil Edilmesini Sağlayan Uygulama

Müşterilerin Kendi Tasarımlarını Menüye Dahil Edilmesini Sağlayan UygulamaMüşteriler, Japonya’daki kokteyl bar’da kendi tasarımlarını menüye dahil edebiliyor.
Tokyo’daki Logbar, müşterilerin, iPad’larini kullanarak, diğer müşterilerin alması için kendi tasarımlarını menüye eklemelerine izin veriyor.

Coaster gibi uygulamalar, kokteyl hayranlarının, kendilerine en yakın bar ve pub’ları bulmalarını kolaylaştırıyordu. Şimdi ise Tokyo’daki Logbar, müşterilerin, iPad’larini kullanarak, diğer müşterilerin alması için kendi tasarımlarını menüye eklemelerine izin veriyor.

foodtech
Her bir kullanıcıya, Logbar’ın girişinde iPad Mini veriliyor ve aleti kullanmadan önce, kişisel bilgilerini içeren bir kayıt formunu doldurmalaraı isteniyor. Kullanıcılar bunu yaptıktan sonra, bar’ın içecek menüsüne ulaşabiliyor, sipariş verebiliyor ve beğenilen ve paylaşılan kokteyller, arkadaşla çevirim içi olarak konuşma gibi birçok sosyal özellikten faydalanabiliyor. Her bir hesapta, son siparişleri kaydeden, diğer insanların ne içtiğini gösteren ve istekleri doğrultusunda uygun seçenekleri gösteren bir besleme (feed) bölümü bulunuyor. Logbar, Mojito ve Martini gibi ünlü kokteylleri sunarken, platform, kullanıcıların bardağı, alkollü içecekleri, mikserleri ve dekorları seçerek kendi kokteylllerini hazırlamalarını sağlıyor. Müşteriler daha sonra, kendi tasarımlarını sipariş verebilir, onlara isim verebilir ve başkalarının denemeleri için onları menüye ekleyebilir. Tasarımcılar, diğer müşteriler, o tasarımları her bir kez sipariş ettiğinde 50JPY kazanabiliyorlar. Aşağıdaki video, konsept hakkında daha fazla bilgi vermektedir.

Bu sistem, müşterilerle eğlenceli bir şekilde bağlantı kurulmasını sağlıyor. Ayrıca, eşsiz tasarıma sahip kokteylin tasarımcıları, bu kokteyl sayesinde ciddi paralar kazanabiliyor. Logbar, her pazartesi akşamı, Tokyo’da açılıyor. Ayrıca bu sistem, Londra’da deneme aşamasında.

Website: www.logbar.jp
kaynak:www.myfikirler.com

  Yatırımcı ve Ortak Arayan Mobilya ProjeleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Başarılı Fintech Girişimleri ve Para Kazanmanın Pratik Yolları

Türkiye bankacılık ve finans teknolojileri alanında ABD ve Avrupa’dan daha ileride. Dünyanın pek çok bankasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir