Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Müziği Hoparlörünüze Göndermenin En Akıllı Yolu

Müziği Hoparlörünüze Göndermenin En Akıllı YoluMüziği Hoparlörünüze Göndermenin En Akıllı Yolu

Google geçtiğimiz günlerde düzenlediği donanım ağırlıklı etkinliğinde, evlerdeki ses sistemini akıllı hale getirmeyi hedeflediği Chromecast Audio’yu tanıttı. Chromecast Audio akıllı telefonunuzda, Android tabletinizde ve dizüstü bilgisayarınızda bulunan popüler müzik uygulamalarındaki ve radyo istasyonlarındaki müzikleri hoparlörden yayımlayarak dinlemenizi sağlayan küçük bir cihaz.

Müziği Hoparlörünüze Göndermek
Ses kalitesinde hiçbir azalmaya sebep olmuyor. Yayın esnasında gelen çağrıları cevaplayabilir, oyun oynayabilir veya sosyal paylaşım sitelerinde dolaşabilirsiniz. Hoparlörün bulunduğu odadan ayrılmanız da müziği kesintiye uğratmıyor.

Kendi akıllı telefon veya tabletini kullanan aile üyelerinize ve arkadaşlarınıza da müzik yayınlayabilmeleri için uygulaması üzerinden cihazın kablosuz ağına bağlanma fırsatı sunuyor. Henüz on yedi ülkede satışa çıkmış olan Chromecast Audio’nun gelecek aylarda Türkiye pazarında da yerini alması bekleniyor.

Cihazın satış fiyatı 35 dolar. https://www.google.com/chromecast/speakers/

  Bosch iPhone Navigasyon SistemiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir