Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Giyim Bayilikleri / Muzipo Kids Franchising Fırsatı

Muzipo Kids Franchising Fırsatı

2006 yılında kurulan ve sadece 6 yılda 200 şubeyi asan, Türkiye’nin ilk ve en büyük Kadın Spor ve Yasam Merkezleri zinciri b-fit, 2011 yılında Türkiye’ye bir ilki daha kazandırdı.

muzipoTürkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids “2-12 yaş aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet vermeye başladı. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, bugüne kadar sadece üst gelir seviyesi ailelere sunulan bu hizmeti, her çocuğun yaşamasına imkân sağlamak amacıyla, çok ekonomik fiyatlara sunmaktadır.Çocukları MUZİPO adasında fiziksel, zihinsel ve duygusal zekâ gelişimlerinin her birine etki eden aktiviteler ve oyunlarla eğlenirken kendilerine vakit ayırabilen ebeveynlerin çocuklarına daha hoşgörülü ve anlayışlı olmalarına katkıda bulunan Merkezimiz, ruhsal olarak daha sağlıklı bir neslin yetişmesini sağlamayı da hedeflemektedir.

Hareketsizlik sonucunda oluşmuş sorunlara çözüm üretmeye çalışan, çocuklarınızın yaratıcılıklarını EĞLENCELİ oyunlarla geliştirmeyi amaçlayan hareket üssümüzde sokakta oynadığımız, en güzel arkadaşlıkları paylaştığımız günleri yasatmak için…

Bayilik Şartları :

160.000 TL + KDV

Bayilik ile ilgili Destekler :

Ekipman/Mobilya/Dekorasyon
CRM program
Tabela
Eğitim
IK desteği
Operasyon desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 

200.000 TL + KDV
1.500 TL+KDV royalty bedeli
Yatırımın geri dönüş süresi 18-24 ay arasındadır.
Bayilik için ek şartlar: Minimum 170 m2 kapalı alan
Tavan yüksekliği en az 2.45 m
Tabela değeri olan bir dükkan veya müstakil bir yapı

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Gülistan German
Telefon :  0 216 338 77 11
Web Sitesi : www.muzipo.com
E-posta Adresi :  gulistan@muzipo.com
Adres :    Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Cad. Ünertan İş merkezi No:35/4 Kadıköy/İstanbu

 
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir