Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

MysticTanStudio Franchise, Güzellik ve Bakım Ürünleri Bayiliği

Güzellik ve Bakım Ürünleri Bayiliği. MysticTanStudio Franchise Her sene büyüyen, yenilikçi, düşük sabit giderli, bayilik fırsatıdır.

Mystic Tan Studio Hakkında

Mystic Tan Studio’da dünyaca bilinen ve kabul görmüş Mystic Tan HD ve SpaCapsule cihazlarıyla bronzluk, cilt bakımı ve masaj hizmetleri verilir. Yoğun şehir insanına en kısa sürede gözle görülür sonuçlar sağlamak ana prensibimizdir.

Mystic Tan HD

Bronzlaşmak istiyorsunuz ama UV ışınları sizi korkutuyor. Veya uzuuun uzuuun uzanıp bronzlaşacak zamanınız yok. O zaman Mystic Tan tam size göre. Amerika’da 5000’in üzerinde kabiniyle 50 milyondan fazla uygulaması yapılmış Mystic Tan HD ile sadece 2.5 dakikada FDA onaylı içeriklerle 1 hafta bronzlaşmak mümkün. Hem de içerdiği Aloe Vera ve yoğun konsantrasyonlu bitkisel antioksidanlarla cildinizi nemlendirirken yaşlanmaya ve dış faktörlere karşı da koruyacaksınız.

Güzellik ve Bakım Ürünleri Bayiliği
Güzellik ve Bakım Ürünleri Bayiliği

SpaCapsule

Kendinizi 20 dakikada yenilemeye hazırmısınız? Amerika’da doktorlar tarafından geliştirilen SpaCapsule masaj sistemleri ile stresten uzaklaşırken kilo kaybı sağlamak mümkün. Amerika’da ABC, NBC, CBS, The New York Times gibi yayın organlarında övgüyle bahsedilen dünyanın en gelişmiş su masajı teknolojisi SpaCapsule’ün sunduğu diğer özelliklerle şu ana kadar yaşamadığınız bir tecrübeye hazır olun. Bu özel teknolojiyle hem rahatlayın hem de fazla kilolarınızdan ve selülitlerinizden kurtulun.

Mystic Tan: Sağlıklı Bronzluk ve Cilt Bakımı

Amerika’da 5000, İngiltere’de 250 uygulama noktası bulunan Mystic Tan artIk Türkiye’de…
Dünyada şu ana dek 50 milyondan fazla uygulaması yapılan Mystic Tan kabinlerinin içinde tek kullanımlık losyonlar kişinin üstüne otomatik olarak spreylenmektedir. Bu losyonların içerdiği DHA ve eritruloz’un bronzlaştırma, Aloe Vera’nın nemlendirme ve yüksek konsantrasyonlu antioksidanların anti-aging (cildi yaşlanmaya karşı koruma) özellikleri vardır.

Mystic Tan ile cildinize hak ettiği değeri verin.

Uygulama sırasında 15er saniye süren spreyleme işlemlerini ılık ve kuru havayla yapılan kurulama işlemleri takip eder. Kurulama işlemleri sayesinde hem solüsyonun ciltte bırakabileceği hafif ıslaklık giderilir hem de gözenekler açılarak solüsyonun cilde nüfuz etmesi kolaylaştırılır. Bu özellik sayesinde 2 dakika süren uygulama sonucunda havluyla kurulanmaya gerek kalmadan kıyafetlerinizi giyebilirsiniz.

FDA onaylı içeriklerle sadece dakikalar içinde…

Mystic Tan’in sahip olduğu patentli sistemle (MagneTan™ teknoloji) vücudun her noktasına eşit olarak dağıtılan losyon sayesinde gerek bronzluk gerekse açılma sırasında ciltte lekeler veya dalgalanmalar olmaz. Uygulamadan sonra kişi 4 saat boyunca duş almamaktadır ve bu sürenin sonunda 1 hafta süren bir bronzluk sağlanmaktadır.

Cosmopolitan (Mayıs 2011) – “Solaryuma bir kez dahi girmiş olmanın ciddi oranda kanser riskini arttırdığını hatırlatmamıza gerek bile yok. Ama artık Mystic Tan var!”

Women’s Health (Haziran 2011) – “Yıl boyu bronz ten arzulayan kadınlar 25 kereden fazla solaryuma giriyor. Bronzlaşmak istiyorsan tenine sağlıklı bir renk verirken nemlendirici ve antioksidanlarla yaşlanmaya karşı koruyan Mystic Tan uygulamasını dene.”

Sizce de Mystic Tan Studio bir fırsat mı?

Her sene %10’a yakın büyüyen güzellik ve sağlık sektöründe dünyaca ünlü markaların, distribütörü tarafından bir çatı altında toplandığı, reklam ve pr desteğiyle hızla büyüyecek yenilikçi bu aileye erken katılmanın karlı bir iş modeli olacağını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin.

Neden Mystic Tan Studio Franchise’ı?

Bilinen, tanınan markalar
Düşük metrekareler (min. 20)
Yalnız tek eleman ihtiyacı
Yüksek kar marjları
Düşük operasyonel giderler

Aylık Ciro Beklentileri

Günlük 2 Mystic Tan Uygulaması + 2 SpaCapsule Seansı 6,600TL
Günlük 3 Mystic Tan Uygulaması + 3 SpaCapsule Seansı 9,900TL
Günlük 5 Mystic Tan Uygulaması + 5 SpaCapsule Seansı 16,500TL
Günlük 7 Mystic Tan Uygulaması + 7 SpaCapsule Seansı 23,100TL

Mistik Güzellik ve Bakım Ürünleri İth. ve İhr. Ltd. Şti.

Adres: Boyacıköy Mah. Saf Saf Sokak. No:11 D:1 Sarıyer/İstanbul
Yetkili: Enver Çelikbaş (0533 774 08 27)

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu