Anasayfa / Foto Galeri / “Ne iş olsa yaparım” diyenlere

“Ne iş olsa yaparım” diyenlereSon haftalarda fazla ciddi konulardan söz ettik. Bu kez havayı biraz yumuşatalım. Size “dünyada ne işler varmış” dedirtecek bir konuya değineceğiz. Aklınıza bile gelmeyen işlerden para kazananlar var. İşte örneklerimiz…

KEDİ/KOPEK MAMASI TADICISI

kedi-kopek-mamasi-tadicisi

Evde beslediğiniz evcil hayvanların yediği mamaların tadı neye benziyor hiç merak ettiniz mi? Eğer merak ettiyseniz ya da biraz para kazanmaya ihtiyacınız varsa bu işi neden yapmayasınız ki. Evcil hayvan maması üreten şirketlere başvurup bu işe talip olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Sizi büyük bir memnuniyetle işe alırlar. Yiyip yutmanız gerekmiyor. Tadına bakıp tükürebilirsiniz. Ama lezzetinin nasıl olduğunun yanı sıra sizden besin değerleri hakkında da bilgi isteyeceklerdir. Bu konuda bilgili olmalısınız.
GUMOLOG

gumolog

Çiklet deyip geçeriz. Ama bunun dünya çapında milyarlarca dolarlık bir pazarı olduğunun farkında mıydınız? Hem de her yıl yüzde 8 büyüyen bir pazar. Bu nedenle çikletlerin tadının yanı sıra onları şişirip hangi çeşidinin daha büyük bir baloncuk yaptığını da ölçmelisiniz. Çiklet çiğnemeyi lüzumsuz bir eylem olarak görebilirsiniz. Ama çiklet çiğnemek, dişleri temizler, çene kaslarını güçlendirir, stresi azaltır.

PROFESYONEL UYKUCU

profesyonel-uykucu

İşiniz var ama biraz fazla para kazanmak istiyorsunuz. Bundan daha iyisini bulamazsınız. Uyuyarak para kazanacaksınız. Yatak üreticisi firmalar, oteller, kendi uzmanlarının yanı sıra halktan kişilerin, yatakların rahatlığı hakkında görüşlerini almak isterler. Uyuyarak, tıbbi araştırmalar için de doktorlara önemli bilgiler verebilirsiniz. Bütün yapacağınız şey uyumak. Doktorlar kalp atışlarınızı ve beyin etkinliklerini inceleyebilir, uykusuzluğa çare olacak bulgular ortaya çıkarabilir. Kazancı da fena değil: Yılda 15 bin dolar.

İş Kurmak İçin Bayilik Veren Firmalar


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir