Gıda ve Restoran Bayilikleri

Nefista Dondurulmuş Börek Satış Bayiliği Veriyor

NEFİSTA
Dondurulmuş börek çeşitleri

2012 yılında Nişfud firması bünyesinde kurulan Nefista, zengin çeşitlilikteki ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor. Dondurulmuş börek kategorisinde pazarın önde gelen firmalarından olan Nefista, 2014 yılından bu yana Ortadoğu başta olmak üzere Avrupa, Almanya, Fransa, Hollanda ve Belçika’ya ihracat yapıyor. Nefista’nın ürün gamında börek, kurabiye çeşitleri, gurme çeşitleri, lahmacun çeşitleri, mantı, içli köfte, milföy hamuru ve patates ürünleri yer alıyor. Ürünler, A101, CarrefourSA, Migros, Metro, Makro ve Happy Çenter gibi zincir marketlerde satılıyor. Firma bayilik sistemine de sıcak bakıyor.

Hayatta tadını iyilikten alan ne varsa Nefista orada!

2012 yılında Nişfud bünyesinde kurulan Nefista, kaliteli, zengin ve doğal ürün içerikleri ile tüketicisiyle buluşmuştur. Tüm ürünlerini en pratik hali ile tüketiciye sunan Nefista, zengin ürün çeşidi ile de her evin vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir. Nefista, dondurulmuş börek kategorisinde pazar lideri konumunda olup, 2014 yılından bu yana Ortadoğu ve başta Almanya, Fransa, Hollanda ve Belçika olmak üzere Avrupa’ya ihraç edilmektedir.

Nefista’nın doğal ve taze yağlar ile yoğurulan ince hamurlu ürünlerinde hiçbir katkı maddesi ve genetiği değiştirilmiş organizma (GDO) kullanılmamaktadır.

Nefista, tüketicilerine kaliteli, lezzetli ve pratik bir yemek deneyimi sunarken, dünya yeniliklerini de yakından takip etmektedir.

Ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak yoluna devam eden Nefista, tüketicilerine farklı lezzetler sunmayı amaçlamaktadır.
Genel Müdürlük
Nişfud Gıda San. Ve Tic. A. Ş.

Halkalı Merkez Mh. Basın Ekspres Cd. Capital Tower No:9 Kat:7 34000
Küçükçekmece / İstanbul
Telefon: 444 5 027
Marmara Bölge Müdürlüğü

Üniversite Mahallesi Bağlariçi Cad. No:29 Kat 1 34320
Avcılar / Istanbul
www.nisfud.com
www.nefista.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu