Anasayfa / Kariyer ve İş / NEUVOO, binlerce iş imkanı ile artık Türkiye’de

NEUVOO, binlerce iş imkanı ile artık Türkiye’de



Kanadalı iş firması NEUVOO, binlerce iş imkanı ile artık Türkiye’de

İş aramak artık eskisi kadar zor değil. Kanadalı iş adamları tarafından kurulan, 35 ülkede aktif olarak çalışan, iş arama sitesi olan Neuvoo, artık Türkiye’de uluslararası alanda yeni olan web sayfası http://tr.neuvoo.com/tr ile yüz binlerce iş imkanı sunuyor.

İş arama sürecinin her aşamasının stresli olduğunun farkında olan iş adamları, web sayfasının kolay kullanımı ve global alanda sunduğu iş yelpazesinin genişliği ile son bir ayda Türkiye’de büyük başarılara adım attı.

neovoo




Dünya üzerindeki iş firmalarının kariyer sayfalarından, iş arama kurumlarından ve ya iş ilanı sitelerinden ücretsiz ve otomatik olarak verileri alıp kendi sayfasında arşivleme yeteneği olan Neuvoo, son bir ay içerisinde yüzlerce kişiye iş olanağı yarattı. Kısaca Google’ın iş aramak için kullanılan bir versiyonu olan bu yeni web sayfası, hem ücretsiz hem de kullanımı oldukça kolaydır.

Türkiye’den talebin bu kadar fazla olması üzerine, Neuvoo, geçtiğimiz hafta hem Apple hem de Andorid için aplikasyonlarını hazırlamış ve kullanıma sunmuştur.

KANADALI İŞ ADAMLARINA GÖRE, İŞ BULMANIN SIRRI:

Önemli olan miktar değil, kalitedir. Özgeçmişinizi anında websayfalarına yüklemek ve sanal ortama sunmak, zaman zaman profesyonel olmayan ellerden geçmesine ve iş bulma sansının azalmasına sebep oluyor. Sanal ortamda özgeçmişinizi bir websitesi robotunun elinden geçmesine izin vererek, kişi imkan yelpazesini kendi kendine sınırlandırıyor. Halbuki bu böyle olmamalı. Kişi, kendi mesleğini kendi seçmeli ve gerekirse bunu global ortama taşıyabilmeli.

Neuvoo ile sadece bulunulan ve ya istenilen lokasyonu belirterek, ve istenilen iş grubunu bir kelime ile yazarak, iş imkanlarını ayağımıza getirmek çok kolay.

Türkiye’de ki sanal markette yeni olan Neuvoo, “diğer adaylardan önce işleri sen kap” diyerek herkesi platformuna davet etmektedir ve tüm adaylara başarılar dilemektedir.

  Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi İş İlanı



Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir