İş Fikirleri ve İş Kurmak

Öfke Dükkanı Açmak İlginç Bir İş Fikri Olabilir

Öfke dükkanı açmak; İş kurayım ama çok ilgi çekici farklılık yaratan bir iş fikri olsun diye düşünenleriniz vardır. İlginç bir iş fikri olan öfke dükkanı açabilirsiniz. Türkiyede böyle bir dükkan görmedim ama ilk açan siz olursanız ve tv kanallarını da röportaj için çağırıp dükkanı haber niteliğinde tüm Türkiye ye duyurursanız hem beş kuruş harcamadan reklamın kralını yapmış olursunuz hemde marka olma yolunda büyük bir adım atmış olursunuz.

Öfke dükkanı açmak
Öfke dükkanı açmak

Öfke dükkanı açmak

Eğlence merkezlerinin olduğu lokasyonlarda büyük Avm’lerin eğlence kısmı olabilir diyecem ama nerde kalabalık var orada açmak en mantıklısı lokasyonun en iyisi nerde çokluk orda bolluktur :). Ürün tedariği için de İstanbulda 10 yıl kadar evvel oldukça popüler olan 1 milyoncular vardı şimdi o popülerlik kalmadı ama sonuç itibari ile yaptıkları iş belli çinden gidip topluca kilo ile ürünleri alıp burada pazarlıyorlardı. Demem oki ucuz kırıp dökülecek şeyler Çin de gidip ordan çok çok ucuza defolu bilen bulabilirsiniz.

İngiltere’de insanların sinir ve streslerini çıkarmaları için çanak-çömlek ürünlerinden elektronik ürünlere kadar kırıp dökebilecekleri eşyaların satıldığı ilk ‘Öfke Dükkânı’ açıldı.

Müşterilerin sinir ve streslerini çıkarmak için belirli ücret karşılığında var olan eşyaları seçip parçalayacakları “Öfke Dükkânı” İngiltere’nin Nottinghamshire bölgesinde kuruldu. “Öfkenizi açığa çıkarmak için mükemmel bir yer” diyerek dükkânı anlatan Zaac Spencer, müşterilerinin 20 dakika içinde öfke çıkarmanın bedeli ise 35 dolar…

Öfke Odası

Kilisenin İçinde

Çevrelerinde daha önce böyle bir dükkân olmadığını söyleyen Spencer, bir kilisenin içinde bulunan dükkânı için 7 bin 500 sterlin (35 bin TL) harcadı.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu