OhannesBurger FranchiseOhannesBurgerOhannesBurger 2008 yılında Bornova’da başladıkları serüvene yeni noktalar ile devam etmeyi hedefliyor. Hamburger de kendine has köfte, sos ve ekmek kullanan marka lezzeti ile herkese “Ohannes” dedirtiyor. Amerikada, mega zincirlerin aksine, katkısız, doğal, günlük birçok hamburger üretilmektedir ve ülkenin en sevilen yiyecekleri arasındadır. OhannesBurger’in kurucuları olan iki mühendisin, hambugerin anavatanında, Amerikada geçirdikleri zaman içinde hamburger üzerine çalışmalar yapma fırsatı oldu.

Butik hamburgerciliği bir adım daha yukarı taşıyan OhannesBurger, tüm ürünlerini kendine özgü olarak tasarlamış ve üretmiştir. Dünyanın en popüler lezzetleri ile hamburger tadını bir füzyon mutfağında birleştiren OhannesBurger’in çok sevilen menüsü oluşturulmuştur.
OhannesBurger tüm Türkiyeye yayılabilecek bir fiyat politikası ile de sınıfında bulunduğu butik hamburgercilere göre fark yaratır. Tüm ürünlerini kendi çatısı altında üreten OhannesBurger, lezzetlerini yıllar süren deneyimlerle elde etmiştir.

Bayilik Kategorisi : Fast food
Firma İsmi : Ohannes Burger
Kuruluş Yılı : 2008
Şube Sayısı : 2

Bayilik Şartları :
İşlek cadde ve AVMler de min. 100 m2 açık oturma alanı olan yerlerde, Gıda sektörün de yatırım yapmak isteyen genç dinamik yatırımcılar

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
Ortalama yatırım maliyeti 250-300.000 TL ( m2ye ve yerin durumuna göre değişiklik gösterir.)
Ortalama kar marjı %20

Yatırım geri dönüş süresi 12-18 aydır.

Şehir: İzmir
Posta Kodu: 35030
İlgili Kişi : Esra Yıllıkçı
E-posta : franchise@ohannesburger.com
Web Sitesi : www.ohannesburger.com – Başvuru için OhannesBurger

  Sait Efendi Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir