Gıda ve Restoran Bayilikleri

OhannesBurger Franchise

OhannesBurger Bayilikler Veriyor

OhannesBurger 2008 yılında Bornova’da başladıkları serüvene yeni noktalar ile devam etmeyi hedefliyor. Hamburger de kendine has köfte, sos ve ekmek kullanan marka lezzeti ile herkese “Ohannes” dedirtiyor. Amerikada, mega zincirlerin aksine, katkısız, doğal, günlük birçok hamburger üretilmektedir ve ülkenin en sevilen yiyecekleri arasındadır. OhannesBurger’in kurucuları olan iki mühendisin, hambugerin anavatanında, Amerikada geçirdikleri zaman içinde hamburger üzerine çalışmalar yapma fırsatı oldu.

Butik hamburgerciliği bir adım daha yukarı taşıyan OhannesBurger, tüm ürünlerini kendine özgü olarak tasarlamış ve üretmiştir. Dünyanın en popüler lezzetleri ile hamburger tadını bir füzyon mutfağında birleştiren OhannesBurger’in çok sevilen menüsü oluşturulmuştur.

OhannesBurger tüm Türkiyeye yayılabilecek bir fiyat politikası ile de sınıfında bulunduğu butik hamburgercilere göre fark yaratır. Tüm ürünlerini kendi çatısı altında üreten OhannesBurger, lezzetlerini yıllar süren deneyimlerle elde etmiştir.

OhannesBurger Bayilik İletişim

info@ohannesburger.com
Kazım Dirik Mahallesi 296/2 Sokak No:33 Bornova / İZMİR
02327001727

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu