Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Okullarda 3D Film ve Planetaryum Satış ve Bayiliği – Kumboyama Satışı

BAYİMİZİN BULUNDUĞU ŞEHİRLER: Adana, Antalya, Denizli , Diyarbakır, Edirne,Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Malatya, Muğla, Samsun, Şanlıurfa,Tekirdağ, Uşak.

Bayilik Şartları : OM Grup, yeni öğretim yılında yeni girişimcileri Okul Marketim Ailesine dahil etmek amacıyla, Haziran&Temmuz aylarıyla sınırlı olacak ‘ Yaza Merhaba,İş Aramaya Veda ‘ Kampanyası başlatmıştır. Sizler de bu fırsatı yakalayarak farklı ve garantili bir iş kolunun yeni liderleri olun! Bayilik konuları ise İlköğretim Okullarında 3D Sinema Gösterimleri, Planetaryum Uzay Çadırları Kurulumları alanlarındadır.Bayiliklerden herhangi birisi konusunda anlaşma sağlanması halinde ise Kum Boyama ve Görsel Sanatlar Materyalleri Bayiliği ücretsiz olarak sunulacaktır.

Bayi adayının Om Grup temsil yeteneği ve İlköğretim Okullarına hizmet verebilecek kapasitedeki kurumsal bakış açısı bayi olabilmek için yeterlidir. % 100 kazanç ve Bayilik bedelinin azami ilk altı ayda geri dönüşüm garantilerinin sunulduğu bayilik sistemimize daha önce dahil olan her bayiimiz, aylık 4.000 TL ile 12.000 TL Gelir elde ederek vermiş olduğumuz garantinin ne denli haklı olduğunu göstererek bizleri onurlandırmıştır. OM Grup, Bayi karlarından kesinlikle pay almamaktadır.

Bayilik paket içeriği: OM Grup Bayilik şartlarını yerine getiren Bayi adayı öncelikle iki seans ve 4 saatten oluşan Bayilik eğitimine tabi tutulacaktır. Gerekli eğitimin verilmesine müteakiben ilk yedi iş günü içerisinde ve ertesi gün Okullarda 3D Sinema Gösterimi veya Planetaryum Uzay Çadırı kurulabilecek şekilde aşağıdaki ürün ve hizmetleri bayiimize teslim edilmektedir.

İlköğretim Öğrencileri için özel yapım 3D Filmlerimizden bir ya da birkaç tanesi( bayi tercihidir), Planetaryum Uzay Çadırı Bayiliği için özel yapım Uzay Filmi, HDMI Projeksiyon, 3D Perde, HDMI DVD, 3D Gözlükler, Ses Sistemi ve Kurumsal Kimlik Unsurları olarak; logo, kartvizit, web sitesi, personel Kıyafeti, yaka kartları, katalog, sinema veya Planetaryum Giriş Biletleri, Sinema veya Planetaryum tanıtım afişleri bayiimize sunulmaktadır. Bayiliğin Planetaryum Konusunda olması halinde ise, 50 Öğrenci kapasiteli Planetaryum Uzay Çadırı, Uzay Filmi, Mirror Sistem Görüntüleme Ekipmanları ( Projeksiyon, Ayna, Mercek, Ses Sistemi) ve yukarıda sayılan tüm kurumsal kimlik unsurları bayi hizmetine sunulmaktadır.

Bayilik verilecek iller: Aşağıda belirtilen illerde bayilerimiz bulunmaktadır. Diğer tüm iller için ise Lütfen Bayi Temsilcimizden randevu talep ediniz.
Bayilerimiz: Adana, Antalya, Denizli , Diyarbakır, Edirne, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Malatya, Muğla, Samsun, Şanlıurfa,Tekirdağ, Uşak.

Yatırım Maliyeti: 15.000 TL- 50.000 TL ( Bayilik alınacak il ve Bayilik Talep edilen konulara göre değişmektedir. Örneğin; 300 İlköğretim okulu bulunan bir şehrin 3D Sinema Gösterimi bayiliği 15.000-25.000 TL aralığındadır)

Ortalama Kar Marjı: Bayilerimizin kar marjı ortalama % 90 dolaylarındadır. Örnek olarak 5 Seans ve her seansta 100 öğrencinin izlediği bir 3D Sinema hizmetinde bilet ücretinin 3 TL olarak kabul edilmesi halinde 1.500 TL Gelir söz konusudur. Örneklemi Planetaryum Uzay Çadırı için yapacak olursak 20 dk süren seansların 8 olduğu düşünülürse ve her seansa 50 öğrencinin katılım gösterdiği düşünülecek olursa, 5 TL olan bilet ücretine göre 2.000 TL gelir etmek mümkündür. Söz konusu gelirlerin % 50 sinin okullarla bağış olarak verilmesi halinde ise 3D Sinema ortalama günlük geliri 500-750 TL, Planetaryum Uzay Çadırı ortalama günlük geliri ise 750-1200 TL aralığında öngörülmelidir.

Reklam Katılım Ücreti: Hayır
Gelirden pay: Hayır
Ek Hususlar: Bayilik görüşmelerimiz randevu ile ve merkez ofisimizde gerçekleşeceğinden, diğer tüm ayrıntılar toplantı halinde görüşülecektir.
İlgili Kişi: OM Grup Bayi Temsilcisi
Telefon: 549 316 1600
Faks: 216 374 1661
Web : http://www.okulmarketim.com
Bayilik talebi için e-mail:
info@okulmarketim.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu