Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Olgahan Kimya Bayilik Veriyor

Temizlik sektörüne 2001 yılında parekende satış olarak başlayan firmamız bu sektörün ölümsüz sektörlerden biri olduğunu benimsemiş ve süreç içerisinde kendini büyütürken iş ortaklarınıda büyütmektedir. Endüstriyel temizlik kavramını benimseyen ve satş stratejilerini bu yönde ilerleten firmamız temizlik ile ilgili bütün ürün ve ekipman taleplerini karşılıyabilir durumdadır. Firmamızın son büyüme ayağı olan Sıvı deterjan üretimine 2015de başlamış olup Malatya,Edremit,Ayvalık kaliteli bir çizgide bu adımını güçlendirmektedir.

olgahan kimya

Yatırım Maliyetleri Mağaza Büyüklüğü İş potansiyeline göre değişiklik gösterebilmekle birlikte taban rakamı ise 75.000TL’dir.

16 YILLIK TECRÜBESİ İLE EVSEL TİP VE KİMYASAL BAKIM MALZEMELERİ ÜRETİM VE SATIŞINI YAPAN TÜM İZİN VE BELGELERE SAHİP TÜRKİYE’DE İLK 10 İÇİNDE OLAN FİRMADIR.

HER İLE BİR BAYİLİK…

Türkiye genelinde her ile bir bayilik çalışması kapsamında; tüm illerde işini ciddiye alan pazar payı oluşturabilecek ciddi iş ortakları arıyoruz.

Sizinde ihtiyacınız tecrübesine güvenebileceğiniz ticari birikimini paylaşabileceğiniz ciddi bir firmanın ürünlerinin bayiiliği ise yanınızdayız .

Bu amaçla, bölgesel ya da yerel firmalara bayilikler vermekteyiz.

Sizde, üretimini yaptığımız temizlik ürünlerimizin (sıvı deterjan) il bayii yada bölge bayii olmak istiyorsanız lütfen irtibata geçin.İl bayiliği yada bölge bayiliği ile ilgili yandaki başvuru formunu doldurarak, gönder butonuna basınız.

İletişim formundan, bayilik, bölge bayiliği veya satın alma taleplerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki bayilik başvuru formunda yazılı bilgilerin güncel olması, size kolayca ulaşabilmemiz açısından önemlidir.

Bayilik ile ilgili Destekler : ÜRÜN KALİTE VE HİZMETİ, NUMUNE ÇALIŞMASI, BÜYÜK ÇAPTA BAYİLİKLERDE ARAÇ VE PERSONEL DESTEĞİ.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : YATIRIM MALİYETİ BAYİİ OLACAK VEYA FASON ÜRETİM YAPACAK KİŞİLERİN BELİRLİYECEĞİ BÜTÇEDİR.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Yasin AKIN
Telefon :  05323377973
Web Sitesi : perfego
E-posta Adresi :  ysnakn@live.com
Adres :    Ata Mahallesi Astis Koop. 773Sk.  No:31 Efeler/AYDIN

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu