Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Organik Oyuncaklarla İlgili Bayilik Tahtao

Organik Oyuncaklarla İlgili Bayilik TahtaoTahtao markalı organik oyuncaklar, oyuncak ustası Uğur Rize tarafından tasarlanıyor ve üretiliyor. Tahtao’nun geleneksel oyuncaklar, hayvan figürleri ve tekerlekli araçlar olmak üzere  farklı ürün grubu bulunuyor. İstanbul Ümraniye’de atölyesi bulunan Tahtao’nun üretimde renksiz bir koruyucu cila ile ahşabın doğal halini kullanıyor. Renkli oyuncaklarda ise tamamen su bazlı ve zararsız içeriğe sahip boya kullanıyorlar.
Tahtao şu sıralar okul öncesi eğitime yönelik yenilikçi oyuncaklarını piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Tahtao markalı oyuncaklar belli başlı oyuncak mağazalarında satılıyor. İlk kez kendi mağazalarını açmayı planlayan firma sahibi Uğur bey Franchise altyapımızı tamamladıktan sonra Tahtao adıyla mağazalar açmayı planladıklarını söylüyor. İlk etapta turistik bölgelerde mağazalar açmayı düşünen firmaya 0216-612-41-54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
www.tahtao.com

  Budekor, Dekorasyon Bayiliği VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir