Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Organik Yemek ve Gurme Siparişleriniz 10 Dakikada Kapınızda

Organik Yemek ve Gurme Siparişleriniz 10 Dakikada KapınızdaSpoonRocket, Fast Food hakkındaki düşüncelerimizi değiştirmeyi hedefliyor.
SpoonRocket, bütçe dostu, üstün kaliteli yemekleri, 10 dakika gibi kısa sürede önünüze getiriyor.

Paris menşeili L’appero, gün içinde herhangi bir zamanda hızlı aperatifler sunarken, California eyaletinde yeni başlayan bir kampanya, mevcut sistemin bir çentük üzerine geçmeyi başarıyor. SpoonRocket, bütçe dostu, üstün kaliteli yemekleri, 10 dakika gibi kısa sürede önünüze getiriyor.

spoonrocket
Körfes Bölgesindeki bir şirket, vejeteryanlar için bir adet ve et yiyenler için bir adet olmak üzere iki adet $6’lık yemen içeren basit bir menüye sahip. Şirket, yemeklerde kullandığı malzemeleri, San Francisco’daki Greenleaf toptancısı gibi organik ve hormonsuz gıda satan yerlerden alıyor ve günlük alınan malzemelere göre değişen gurme tarifler kullanıyor. Şirketin bu menü esnekliği sayesinde, müşteriler istedikleri yiyecekleri 10 dakika içinde kapılarından alabiliyorlar. Kurye evlerine yaklaştığı zaman kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılıyor.

Fiyat noktasında, tipik fast food restoranlarındakilere benzer olan bu şirketin artı özelliği ise hızlı ve ücretsiz teslimat sistemi. SpoonRocket, insanlara, hızlı servislerin, sağlıklı ve organik yiyecekler ile örtüşmesi düşüncesini aşılamak istiyor. Henüz yeni olan bu şirket, yakın tarihte Silikon Vadisi ve San Francisco’nun diğer bölgelerine yayılmayı hedefliyor.

web site : www.spoonrocket.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Süt Üretimi Kârlı Yatırım OlacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir